Join:

Вас вітає "Центр розвитку Пангея Ультіма":

nnn

Актуальні програми і проекти організації:

 Terra Incognita - програма, котра побудована на потребі зберігати та вивчати культурні особливості в багатьох віддалених куточках, стимулюючи міжкультурний обмін між людьми. Методика вивчення є досвідна освіта (experiential education).
nnn
Terra Incognita: досвідна освіта (experiential education) та креативний туризм для збільшення економічних перспектив сільської молоді. Проект реалізується чотирма партнерами із України, Литви, Хорватії та Болгарії в рамках розділу Побудова спроможності молоді в країнах східного партнерства програми Ерасмус Плюс. Основною цільовою аудиторією та реалізаторами проекту є сільська молодь, котра вивчає можливості та розробляє методології розвитку досвідної освіти та інших підходів стимуляції посилення в'їзної мобільності у власні громади із навчальною та культурною метою.  >>> Окремий блог проекту тут.

nnn

IMAGE MAPPING - Комплексниий проект у сфері сільського розвитку, міжнародної мобільності та збереження культурної спадщини. Акції проекту відбуваються із 2015 року в малих громадах, в яких, як правило, розвивається сільський туризм. На них учасники міжнародних таборів створюють Живі Картини, привертаючи увагу до визначних місць, проводять масові заходи, здобувають неформальний навчальний досвід та налаштовують міжнаціональне спілкування.
Медіа-матеріали про культурне надбання громад учасників можна переглянути на головному веб-сайті проекту - www.imagemapping.org

nnn

YouthInsight - освітній та медіа проект "Міжкультурної Молодіжної Студії" (МКМС) в якому молодь та аматори з різних країн продукують медіа-матеріали. Цілями проекту є отримання учасниками навичок медіа виробництва та розкриття інших здібностей, висвітлення тем, котрі актуальні для учасників проекту, та налаштування міжкультурного діалогу в проектному середовищі. В рамках проекту відбувається Фестиваль аматорського відео-виробництва "YouthInsight".
МКМС має на меті просування громадського медіа та розвиток спільноти креативної та компетентної молоді. Підписуйтесь на сторінку МКМС на Facebook.

nnn

Неформальна освіта і міжнародна молодіжна мобільність. За рік ми відправляємо на заходи за кордон та приймаємо в Україні багато молодих людей та молодіжних працівників. Найактивнішими програмами є: молодіжні обміни, тренінги, міжнародні робочі табори та стажування. Стежте за оголошеннями та відгуками учасників на нашому блозі Пангеї Ультіма та підписуйтесь на розсилку.

nnn

Ми маємо волонтерську акредитацію відправляючої та приймаючої організації за програмою European Solidarity Corps (в минулому European Voluntary Service). Тому ті, хто хотів би стати волонтером, поїхати за кордон на насичений проект неформальної освіти - пишіть на цю скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або заповнюйте АНКЕТУ. Перелік і опис актуальних проектів ви можете знайти або в меню справа на нашому сайті, або на БЛОЗІ Пангеї Ультіма.


MnnnOVERS and SHAKERS - Англомовна аматорська театральна трупа, ціллю існування якої є не лише розвиток театральних навичок, індивідуальна експресія учасників, а й донесення до глядачів через свої виступи соціально-важливих повідомлень. Театр часто експереминтує із форматом та наповненням заходів, але одне залишається незмінним - любов до англійської мови.

Записатись в лави трупи ви можете зв'язавшись із її лідером Марією Геращенко - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


nnn

В селі Стіна, Томашпільскього району, Вінницької області знаходиться "Еко-Центр у Стіні" - котрий наша організація розвиває разом із ГО "Наше Поділля". Місією лабораторії сталого розвитку "Еко-центр у Стіні" є слугувати майданчиком співпраці різномантіних акторів, що зацікавлені в практичній реалізації ідей сталого розвитку, обміні та збереженню місцевих знань, а також реалізації інших сільських ініцітиав.

Ми запрошуємо вас до проведення молодіжних, освітніх, екологічних, етнографічних та інших заходів на території нашого центру та громади села Стіна - живописного куточка Вінницької області!


Англійська мова в різнихnnn форматах (також англомовні табори), а також німецькі, французькі, польські, італійські, іспанськіголандські розмовні клуби - це перелік усіх видів лігнвістичних та міжкультурних заходів неформального формату навчання, що було прямо чи опосередковано організовано учасниками та волонтерами нашої організації. Перевагою таких зустрічей є те, що часто їх організовують носії мови - учасники міжнародних волонтерських програм і на безоплатній основі.


nnn

Youth entrepreneurship in hospitality and tourism реалізується у співпраці із п'ятьма організаціями із Грузії, Іспанії, Італії, Латвії та Вірменії в межах Ключової Акції 2 програми Ерасмус Плюс Європейської Комісії. Потреба, котру виконує проект, є навчання та вмотивування молоді без досвіду в тому як розпочати своє власне підприємництво у сфері туризму та як використати власний потенціал громади та зв'язки із іншими акторами з поза меж власної території, зацікавленими у сфері туризму. В рамках цього проекту шукаємо учасників на регіональні тренінги для молоді (Вінницький регіон). Щоб взяти участь - заповніть цю анкету.


nnn

You(th) 4 Cul/Fu(ture) переслідує мету розвинути навчальні інноваційні шляхи до зменшення рівні безробіття серед молоді категорії NEET (ті, що не працюють і не навчаються) через культурне та креативне підприємництво. Проект підготує структурний підхід до підготовки та навчання молоді як інтегрувати підприємництво у процес розвитку креативних ініціатив і як стимулювати соціальний компонент серед культурних бізнес стратегій. 

Цей проект Ключової Акції 2, програми Ерасмус Плюс "Побудова спроможності у сфері молоді у країнах східного партнерства".