Join:

Пангея Ультіма  

«Центр розвитку Пангея Ультіма» це українська неурядова, неприбуткова організація (засн. 2012), що складається із молоді, молодіжних працівників та спеціалістів третього сектору.
МІСІЯ: Сприяння міжкультурному діалогу, створення умов для особистого розвитку і розкриття потенціалу людей та стимуляція сталого розвитку спільнот.
Програми громадської організації включають ряд напрямків, найбільш активними серед яких є: 
  • неформальна освіта та сприяння саморозвитку людей;
  • заохочення молоді та просування активної громадянської позиції;
  • сталий розвиток громад і вирішення екологічних викликів;
  • медіа та комунікації;
  • мистецтво і культура;
  • міжкультурний діалог та побудова миру; 
  • соціальне підприємництво та розвиток туризму; 

КОНЦЕПТ організації: «Пангея Ультіма» є супер-континентом, який врешті обєднає всі культури та знання разом для співіснування людей у мирний та мудрий спосіб. Тому ГО створює умови міжкультурного навчання і заохочує участь у міжнародному контексті серед своїх цільових аудиторій, окремо просуваючи європейське усвідомлення.
Організація активно діє на місцевому і державному рівнях, має широкий досвід міжнародної діяльності. У місцевій громаді ГО реалізовує проекти волонтерства, розвитку лідерства, культурно-соціального обміну. Учасники розкривають свій особистий потенціал та допомагають використати потенціал своїх громад задля сталого розвитку та демократичних перетворень.
Організація просуває активну кооперацію і розвинула численні та сильні партнерства із іншими ОГС: заснувала платформу Міжкультурна Молодіжна Студія, разом із ГО "Наше Поділля" заснувала Еко-Центр Стіна, входить в Мережу ОГС Вінниці "Місто змістів", входить до міжнародної мережі LIVING SOLIDARITY ALLIANCE, працює із навчальними закладами, міжнародними організаціями, державними органами та бізнесом.
Члени організації безупинні ентузіасти, що переслідують принципи чесності, ініціативності та добра, стоять на засадах гуманності та любові до нашої планети.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАНГЕЯ УЛЬТІМА (укр)

PANGEYA ULTIMA PRESENTATION (eng)

Презентації організації та програм на Slideshare

#pangeyaultima

ЦЕНТР РОЗВИТКУ:

Пангея Ультіма надає реальні можливості особистого зростання для своїх членів та волонтерів від участі у своїх проектах та заходах. Прочитати про те, які вигоди отримує людина від долучення до діяльності нашої громадської організації, ви можете на сторінці "Долучитись до організації" 

Завдяки моїм півтора року в організації я: 

1) Розвивалась завдяки знайомству та співпраці із безліччю цікавих особистостей; 2) Все більше почала задумуватись над питаннями екології та довкілля завдяки молодіжному обміну у Франції на тему «Ecological Workcamp: Technical Leading» та провела акцію «Дерева миру» з метою озеленення Вінниці; 3) Прийняла на себе нову роль – роль-медіатора на Міжнародному фестивалі аматорського відео; 4) Мала можливість проводити лекцію із міжнародного волонтерства на Форумі-таборі «Молодь Вінниччини – інвестиція у майбутнє»; 5) Використовувала різноманітні методики навчання іноземних мов на клубах англійської мови, а також маю безмежну кількість моментів, від яких затомовує подих, і людей, які мотивують до розвитку!

Діана Грицишина (Будапештська Бізнес Школа. Угорщина)

Дуже вдячний ГО "Пангея Ультіма" за те, що дала мені потужний поштовх для самореалізації та досягнення своїх мрій у житті. 

Дякую Маші за те, що на її мовних клубах я не лише вдосконалив рівень своєї англійської, а й зустрів цілий океан різних та позитивних людей, котрі надали цим клубам яскравого забарвлення. Допомагаючи з проведенням проекту "Image mapping" я знову ж таки вивів свій рівень англійської вперед. Спілкуючись з іноземними волонтерами я кардинально змінив своє ставлення до багатьох речей: дав право на існування інших думок в своїй голові, котрі до того часу вважав істинними, пізнав певні звичаї та кухню їхніх країн, побачив що вони, не будучи громадянинами України своєю альтруїстичною поведінкою поступово змінюють цю країну на краще, а це - дуже важливий тезис сьогодення. Окремо ДЯКУЮ - Noémie Philippe-Dumestier та Яненко Олесі. Саме їм я завдячую за фразу: "I am citizen of the World", яка стала моїм квитком до успішного проходження співбесіди та отримання бажаної роботи. Але це все ніщо, порівняно з тим який заряд емоцій я отримав спілкуючись з ними. Їхньою увагою я не був обділений навіть в години тотального виснаження. Загалом - дякую усім, хто підтримував мене в ГО "Пангеї Ультіма"

Денис Гапченко (Vicolo, ОАЕ)

Пангея справді дала мені багато. Перше і, мабуть, найголовніше - це знайомство з хорошими людьми, членами організації, з якими завжди приємно спілкуватись, працювати разом, розважатись та навчатись. Крім того, можливість спілкування з іноземцями, відкривати через них нові культури та світи плюс покращення англійської та професійне зростання. Взагалі, Пангея для мене - це грандіозна можливість відкриття горизонтів.

Оксана Шевчук (KPMG Ukraine, Київ)