Join:

Вас вітає "Центр розвитку Пангея Ультіма":

nnn

Актуальні програми і проекти організації  #pangeyaultima 

Соціальна Синергія: міжкультурний обмін та підприємництво це проект, що реалізовується нашою організацією у співпраці із німецькою партнерською організацією APOLLO e.V. влітку-восени 2021 року за підтримки Institut fur Auslandsbezigungen (Штутгарт, Німеччина) у рамках програми Cross-Culture Synergy. 
 nnn

#socialsynergystina #ecocenterstina


Освіта з кліматичної справедливості для сільської молоді це проект, що реалізовується у квітні-листопаді 2021 року ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма" та Service Civil International Deutscher Zweig e.V. (Бонн, Німеччина) за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини в рамках Програми Східного Партнерства для цільової групи сільської молоді, зокрема, села Стіна, Тульчинського району. АНКЕТА НА УЧАСТЬ ТУТ

nnn

 #climatejusticestina #ecocenterstina 

nnn

Проект "Альянс Живої Солідарності" об'єднує п'ять організацій із Європи, кожна з яких працює із своїми цільовими групами у власних громадах. Молодіжні працівники, залучені до цієї роботи, ростуть професійно та розвивають свої міжкультурні компетенції через обмін із колегами із інших країн. Наша організація специфічно працює із громадою села Стіна (читайте про Стіну на VEЖА), а наші молодіжні працівники це "Ментори громади", котрі мають місію стимулювати культурні, освітні, соціальні та економічні ініціативи у громаді, де оперує наш ЕКО-ЦЕНТР СТІНА.

#livingsolidarityalliance #ecocenterstina   www.solidarity-alliance.org


nnn

Неформальна освіта і міжнародна молодіжна мобільність. За рік ми відправляємо на заходи за кордон та приймаємо в Україні багато молодих людей та молодіжних працівників. Все - задля розвитку особистих компетенцій учасників у неформальному контексті та просування дружби між націями. Найактивнішими форматами діяльності є: молодіжні обміни, тренінги, міжнародні робочі табори та стажування.

Ми працюємо з такими програмами як Erasmus Plus, міжнародні волонтерські табори (SCI, Bauorden), Польсько- та Литвосько-українська Молодіжна Рада Обмінів і т.д. Стежте за оголошеннями та відгуками учасників на нашому блозі Пангеї Ультіма та підписуйтесь на розсилку.

Ми розвиваємо Досвідну освіту у сільській місцевості - концепт TERRA INCOGNITA (брошура). Також ви можете запросити наших волонтерів та молодіжних працівників для організації заходів Кампанії Молодіжного Лідерства - освітнього руху, котрий пропагує лідерство серед молоді та інформує про можливості молодіжного розвитку

#pangeyaNFE #mobilituseducatus #pangeya_wanderlust #terraincognitaproject #youthleadershipcampaign


nnn

Ми маємо волонтерську акредитацію (Quality Label) відправляючої та приймаючої організації за програмою European Solidarity Corps (в минулому European Voluntary Service). Тому ті, хто хотів би стати волонтером, поїхати за кордон на насичений, практичний проект неформальної освіти - пишіть на цю скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або заповнюйте цю АНКЕТУ. Перелік актуальних проектів ви можете знайти на нашому сайті в розділі Європейський Корпус Солідарності, а їх описи - на БЛОЗІ Пангеї Ультіма. Ми шукаємо учасників на такі проекти:

Також на нашому сайті у тому ж розділі Європейський Корпус Солідарності ви можете знайти перелік та опис наших регулярних партнерів у різних країнах, котрі приймають волонтерів Європейського Корпусу на довготривалі чи короткотривалі проекти. Ви можете наперед подати заявку до нашої організації на випадок, коли у них відкриватимуться місця.

ТАКОЖ наша організація працює із програмою WELTWAERTS. Це також довготермінове волонтерство схоже багато в чому до програми ЄКС. Але ця програма спонсована урядом Німеччини і організовує білатеральне волонтерство між НІмеччиною та Україною.

#pangeyaultima #pangeyaESC 


nnn

IMAGE MAPPING - проект з побудови міжкультурного діалогу у малих громадах, розкриття їх краси та збереження культурної спадщини. Акції проекту відбуваються із 2015 року в малих громадах, в яких, як правило, розвивається сільський туризм. На них учасники міжнародних таборів створюють Живі Картини, привертаючи увагу до визначних місць, проводять масові заходи, здобувають неформальний навчальний досвід та налаштовують міжнаціональне спілкування.
Медіа-матеріали про культурне надбання громад учасників можна переглянути на головному веб-сайті проекту - www.imagemapping.org

#imagemapping   www.imagemapping.org   БРОШУРА


nnn

"Міжкультурна Молодіжна Студія" (МКМС) - проектна платформа молоді та аматорів з різних країн, яка продукує медіа-матеріали. Цілями МКМС є отримання учасниками навичок медіа виробництва та розкриття інших здібностей, висвітлення тем, котрі актуальні для учасників проекту, та налаштування міжкультурного діалогу в проектному середовищі. В рамках проекту відбувається Фестиваль аматорського відео-виробництва "YouthInsight".
Також проектна група МКМС та волонтери Youthinsight видають перший міжкультурний журнал Вінниці MOZAЇKA. Авторами, або ж героями статтей MOZAЇKA стають гості з інших країн або представник нацменшин. МКМС має на меті просування громадського медіа та розвиток спільноти креативної та компетентної молоді. Підписуйтесь на сторінку МКМС на Facebook.

#interculturalyouthstudio #youthinsight #mozaika #loreexplore   www.icyst.blogspot.com   БРОШУРА


MnnnOVERS and SHAKERS - Англомовна аматорська театральна трупа, ціллю існування якої є не лише розвиток театральних навичок, індивідуальна експресія учасників, а й донесення до глядачів через свої виступи соціально-важливих повідомлень. Театр часто експереминтує із форматом та наповненням заходів, але одне залишається незмінним - любов до англійської мови.

Записатись в лави трупи ви можете зв'язавшись із її лідером Марією Геращенко - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


nnn

В селі Стіна, Томашпільскього району, Вінницької області знаходиться "Еко-Центр у Стіні" - котрий наша організація розвиває разом із ГО "Наше Поділля". Місією платформи сталого розвитку "Еко-центр у Стіні" є слугувати майданчиком співпраці різномантіних акторів, що зацікавлені в практичній реалізації ідей сталого розвитку, обміні та збереженню місцевих знань, а також реалізації інших сільських ініцітиав.

Ми запрошуємо вас до проведення молодіжних, освітніх, екологічних, етнографічних та інших заходів на території нашого центру та громади села Стіна - живописного куточка Вінницької області!

#ecocenterstina #terraincognitaproject #imagemapping  БРОШУРА


Англійська мова в різнихnnn форматах, а також німецькі, французькі, польські, італійські, іспанські, нідерландські, турецькі розмовні клуби - це перелік усіх видів лінгвістичних та міжкультурних заходів неформального формату навчання, що було прямо чи опосередковано організовано учасниками та волонтерами нашої організації. Перевагою таких зустрічей є те, що часто їх організовують носії мови - учасники міжнародних волонтерських програм і на безоплатній основі.

#pangeyaultima #pangeyaESC #pangeyaNFE