Join:

Долучитись до організації

nnn

Всі бажаючі віком від 14-ти років мають змогу стати членами нашої організації чи волонтерами в її діяльності. Долучення принесе користь особистого зростання через можливості, що надає "ЦР Пангея Ультіма". Наприклад: 

- Розвиток лідерських та організаційних навиків;

- Розвиток лінгвістичних (особливо англомовних) навиків;

- Можливість реалізовувати власні ідеї в креативній та прогресивній команді;

- Визнання навчального досвіду і отримання відповідних сертифікатів, рекомендаційних листів та подяк;

- Можливість безкоштовно чи пільгово подорожувати по світу в межах проектів оганізації;

- Отримання цікавих знань за різними напрямками діяльності організації. Участь у тренінгах, семінарах, зустрічах;

- Знаходження друзів, корисних зв'язків та можливість весело проводити час на клубних заходах організації;

- Для волонтерів та членів організації діють знижки на участь у платних заходах організації;

- Можливість професійної орієнтації в сферу організацій громадянського суспільства;

- Проходження студентських практик.

...і багато іншого.

nnn

Одночасно із такими вигодами, долучення до діяльості організації означає і певні обов'язки, що потрібно виконувати перед організацією та її іншими членами. Членство в організації побудоване на принципах доброзичливості, взаємодопомоги, ініціативності та толерантності.

Членство в організації складається із двох рівнів: Асоційоване і Повне. Волонтером організації може бути як член, так і не член організації. 

Асоційоване членство означає, що член не має чітких обов'язків перед організацію, але в міру своєї зацікавленості може виявити бажання долучитись до реалізації певної діяльності і організація сприятиме члену в цьому. Важливо, що асоційований член долучається до внутрішніх каналів зв'язку і тому є повноцінно поінформованим про заходи і життя організації. Від асоційованого члена очікується, що він розповсюджуватиме інформацію про організацію в електронних мережах, серед друзів, а також допомагатиме із промоцією організованих заходів організацією. Асоційовані члени також можуть за власним бажанням відвідувати членські зустрічі організації. Асоційовані члени мають обмежений доступ до ресурсної бази організації та не мають право голосу під час колегіального вирішення запитань повними членами, не можуть бути обраними до керівних органів організації та координувати проекти.

Повноційнний (фіксований, повний) член організації включається в реєстр членів організації та отримує членський квиток. Серед описаних зверху переваг повний член отримує ще і додаткові:

1) Вчасне інформування про можливості, які пропонують партнерські організації (через внутрішні канали зв'язку);

2) Пріоритетна та пільгова участь членів організації в її заходах;

3) Доступ до матеріальних ресурсів організації;

4) Може стати координатором чи займати іншу посаду в організації;

5) Має право голосу під час колегіальних вирішень запитань та може бути обраним у керівні органи організації.

Серед обов'язків повноцінного члена перед організацією:

1) Знання Статута організації, принципів її діяльності та місії. Створення позитивного іміджу організації у суспільстві;

2) Допомога в проведенні заходів організації, при проектах організації, допомога із промоцією заходів;

3) Допомога із організаційним менеджментом, участь у внутрішніх заходах організації (планові збори, волонтерські збори, святкування і т.д.).

Повноцінний член, котрий виявить належний рівень мотивації, котрий зможе віддавати більше часу організації та котрий набуде певний рівень готовності може ввійти в склад керівних органів організації (Рада організації, Контрольно-ревізійна комісія). Затвердження члена в керівних органах відбувається згідно Статуту організації. Обов'язки такого члена стають більш насиченими і він братиме участь в плануванні майбутньої діяльності організації, стратегічному розвитку і т.д.

Сплата членських внесків не є обов'язковим, хоча і бажаним моментом, для членів організації.

Члени можуть бути вилучені з рядів організації на підставі заяви про складання членства особисто або на підставі рішення Ради організації. Причиною для останнього може бути порушення правил організації чи етики, шкідництво і т.д., а також довготривала відсутність члена на членських зборах чи заходах організації.

nnn Тому ми запрошуємо усіх, хто не хоче зупинятись на досягнутому, хто вірить в дива і хоче читати книгу нашої планети не лише на одній сторінці, свідомих і веселих, прогресивних та ідейних! Давайте будувати Пангею разом! 

_________

Якщо Ви зацікавлені в долученні до організації - спершу ознайомтесь із нашим СТАТУТОМ. Потім завантажте та заповніть АНКЕТУ НА ВСТУП ДО АСОЦІЙОВАНИХ ЧЛЕНІВ і відправте її нам електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Після оцінки анкети з ініціативи нашої організації Вас буде запрошено до офісу організації чи на зустріч із керівником HR відділу організації. На зустрічі за двосторонньою згодою Вас буде запрошено стати асоційованим членом організації. Асоційований член, котрий з часом доведе організації свою активність/важливість через участь у заходах організації, практичну допомогу і т.д., може подати заяву в Раду організації на вступ до фіксованих членів (повних членів). Рада організації тоді приймає рішення про включення цього асоційованого члена у фіксовані.