Join:

Вас вітає "Центр розвитку Пангея Ультіма":

nnn

Актуальні програми організації: 

nnn IMAGE MAPPING - Комплексниий проект у сфері сільського розвитку, міжнародної мобільності та збереження культурної спадщини. Акції проекту відбуваються із 2015 року в малих громадах, в яких, як правило, розвивається сільський туризм. На них учасники міжнародних таборів створюють Живі Картини, привертаючи увагу до визначних місць, проводять масові заходи, здобувають неформальний навчальний досвід та налаштовують міжнаціональне спілкування.
Медіа-матеріали про культурне надбання громад учасників можна переглянути на головному веб-сайті проекту - www.imagemapping.org

nnn

YouthInsight - освітній та медіа проект "Міжкультурної Молодіжної Студії" (МКМС) в якому молодь та аматори з різних країн продукують медіа-матеріали. Цілями проекту є отримання учасниками навичок медіа виробництва та розкриття інших здібностей, висвітлення тем, котрі актуальні для учасників проекту, та налаштування міжкультурного діалогу в проектному середовищі. В рамках проекту відбувається Фестиваль аматорського відео-виробництва "YouthInsight".
МКМС має на меті просування громадського медіа та розвиток спільноти креативної та компетентної молоді.

nnn

Неформальна освіта і міжнародна молодіжна мобільність. За рік ми відправляємо на заходи за кордон та приймаємо в Україні десятки молодих людей. Найактивнішими програмами є: молодіжні обміни, тренінги, міжнародні робочі табори та стажування. Стежте за оголошеннями та відгуками учасників на нашому блозі Пангеї Ультіма.

Ми маємо волонтерську акредитацію відправляючої та приймаючої організації за програмою European Solidarity Corps (в минулому European Voluntary Service), тому ті, хто хотів би стати нашим волонтером, поїхати за кордон - пишіть на цю скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 MnnnOVERS and SHAKERS - Англомовна аматорська театральна трупа, ціллю існування якої є не лише розвиток театральних навичок, індивідуальна експресія учасників, а й донесення до глядачів через свої виступи соціально-важливих повідомлень. Театр часто експереминтує із форматом та наповненням заходів, але одне залишається незмінним - любов до англійської мови.

Записатись в лави трупи ви можете зв'язавшись із її лідером Марією Геращенко - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


nnn

В селі Стіна, Томашпільскього району, Вінницької області знаходиться "Еко-Центр у Стіні" - котрий наша організація розвиває разом із ГО "Наше Поділля". Місією лабораторії сталого розвитку "Еко-центр у Стіні" є слугувати майданчиком співпраці різномантіних акторів, що зацікавлені в практичній реалізації ідей сталого розвитку, обміні та збереженню місцевих знань, а також реалізації інших сільських ініцітиав.

Ми запрошуємо вас до проведення молодіжних, освітніх, екологічних, етнографічних та інших заходів на території нашого центру та громади села Стіна - живописного куточка Вінницької області!


Англійська мова в різнихnnn форматах (також англомовні табори), а також німецькі, французькі, польські, італійські, голандські розмовні клуби - це перелік усіх видів лігнвістичних та міжкультурних заходів неформального формату навчання, що було прямо чи опосередковано організовано учасниками та волонтерами нашої організації. Перевагою таких зустрічей є те, що часто їх організовують носії мови - учасники міжнародних волонтерських програм і на безоплатній основі.

Слідкуйте за часом проведення таких занять у нашому РОЗКЛАДІ.


nnn

Пангея Ультіма є регіональним партнером кліматичної мобілізації "Дій за клімат!", яка проходить масовими акціями на п'яти континентах у близько півтисячі локацій, із них в Україні акції відбуваються в 17ти містах.

Члени нашої організації борються за цілі мобілізації, основною метою якої є відмова людства від використання викопного палива та перехід на 100% відновлювальної енергетики. Тільки в такому разі, переконані активісти, можна запобігти кліматичним змінам та невідворотній екологічній катастрофі.