Join:

Мистецько-майстерські Анімаційні табори Пангеї

nnn

Якщо тебе тягне в подорож у незнайомі місця, ти хочеш знайти нових друзів, розвиватись і самопізнавати - "Анімаційні табори Пангеї" (АТП) це саме те, що ти шукаєш!

 

Одним із основних типів Анімаційних таборів Пангеї є мистецько-майстерські (Arts and Performance) табори.

nnn

Основні цілі АТП (самореалізація учасників, оживлення громади, самопізнання, міжкультурне спілкування) розглядаються в таких таборах крізь призму мистецтва і різноманітних видовищних майстерств Учасників табору. Мистецтво тут є одночасно інструментом та основною консолідуючою тематичною ідеєю. Тому і Учасники до такого типу таборів відбираються із відповідними вміннями та зацікавленнями. При чому, варто зазначити, що склад таких таборів не вимагає бути складеним професіоналами у сфері мистецтв. Скоріше це люди – любителі, котрі розвиваються, ростуть в цьому плані, мають креативні здібності та відкриті до нового досвіду, адже такі табори це є особливий інструмент до самопізнання себе та своїх творчих здібностей. А також інструмент для освоєння інших напрямків мистецтва, адже протягом табору учасники вчаться один у одного та допомагають один одному. nnn

Елементами мистецької програми за тематикою в АТП можуть бути: театральне мистецтво, музика, хореографія, казкарство, комедія, циркова майстерність, ілюзіонізм, виступи оригінального жанру і т.д. Програма табору може бути пропорційно розподілена між окремими елементами або основуватись навколо одного головного з додаванням інших.

Але все таки, мистецько-майстерський Анімаційний табір Пангеї це:

Подорож у різноманітні мальовничі куточки України, нові знайомства, багато позитивних вражень, нового, корисного досвіду, це простір для самореалізації у мистецькому плані та нагода ліпшого самопізнання, це виклик і весела пригода ...

langВ таборі основними робочими мовами окрім місцевих (української та російської) може бути ще і англійська мова за умови міжнародності АТП. Тому Учасники повинні володіти достатнім для спілкування рівнем робочих мов табору.  

Аби більше дізнатись про Анімаційні табори Пангеї, їх цілі, специфіку проведення та основні характеристики - читайте цю статтю: Анімаційні табори Пангеї. Або знаходьте у розділі "Документи" нашого сайту Керівництво по АТП і завантажуйте його, можете відправити запит на отримання такого Керівництва на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .


В кожному таборі серед Учасників є відповідальні за його проведення особи: Керівник табору (відповідає за логістику, зв'язок із Місцевим Партнером, господарську організацію табору), Лідер табору (відповідає за тематичну діяльність табору. програму заходів) та Хронікер табору (відповідає за відео та фото фіксацію подій і заходів). Проте не потрібно очікувати, що ці люди організовують усе за інших, адже табір існує на принципах рівності і кожен докладає свій вклад у його успіх. Ці три особи не платять внеску на участь у таборі.


Актуальне оголошення про набори в табори:

 ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР У ТАБІР "БУША-A.1301" (подача анкет до 01.08.13)

 

На нашому сайті у розділі "Документи" ви знайдете анкету учасника АТП, котру потрібно буде заповнити і відправити на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.