Join:

Майстерня Екологічного Громадського Активіста

nnn

Діана Грицишина, член ГО "ЦР Пангея Ультіма" реалізовує у Вінниці етап всеукраїнського проекту «Майстерня Екологічного Громадського Активіста». В планах зробити майстерню центром поширення імпульсів свідомого життя, об’єднати еко-активістів та однодумців для реалізації програми розвитку екологічного руху в Україні, цікавих креативних проектів та ініціатив!

Організатором Всеукраїнського екологічного освітнього проекту МЕГА, "Майстерня Екологічного Громадського Активіста", є громадська організація "Українські Креативні Реформатори", проект відбувається за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Вінницю на І тренінговому етапі проекту в лютому на Львівщині представляла амбітна Діана Грицишина, яка планує об’єднати однодумців та еко активістів для спільних дій в місті Вінниця. Серед запланованих проектів «Майстерні Екологічного Громадського Активіста» у м. Вінниці є еко-зустрічі, кінопокази, велопробіги з вивчення історії та природи рідного краю, ініціативи «чистий ліс», виставки картин на екологічну тематику, а також міжнародна ініціатива «Дерева Миру» «Trees of Peace», що полягає у висадженні дерев та об’єднання заради миру.

Ініціатива стартувала в Україні 25 квітня 2015 року - в 91 місті та селищі було висаджено понад 6000 дерев.Засновником проекту є Лілія Ткаченко, громадський діяч, голова ГО «УКР», переможець міжнародної премії Ten Outstanding Young Persons (TOYP) в Україні, національний координатор по роботі з волонтерами «Зробимо Україну чистою» у 2014 році, засновник та організатор міжнародної ініціативи «Дерева Миру» «Trees of Peace».

Координотор проекту у м.Вінниця: Діана Грицишина (ГО "Центр розвитку Панегя Ультіма").Тел.: +380672198591,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. facebook.com/diana.grytsyshyna

Зробіть крок на зустріч природі! Долучайтесь та дізнавайтесь як можна весело, з користю проводити час і знаходити нових позитивних друзів і творити зміни сьогодні!