Join:
Неформальна освіта: курси, тренінги, майстер-класи, семінари і т.д.

#pangeyaNFE

nnn
Ми вважаємо неформальну освіту надзвичайно сильним інструментом для розвитку різноманітних компетенцій людей та їх особистого зростання. Наша організація спеціалізується в організації таких заходів неформальної освіти як вечірні курси, тренінги, семінари, майстер-класи, лекції, практикуми, кінопокази і т.д. Тематика дуже різноманітна, а наші гості-ведучі - спеціалісти своєї справи, фасилітатори, тренери, експерти.
Особливе місце наша організація відводить громадянській освіті та активізації людей до більш активної участі у життя власних громад. Зокрема, ми активно працюємо на заохочення цільової групи молоді і розкриття лідерського потенціалу серед них для подальших позитивних зрушень у суспільстві. Ми активно залучаємо молодь до різних програм та проектів як Еко-Центр Стіна, Міжкультурна Молодіжна Студія, Школа молодого активіста ТОСОКО і т.д.
nnn
Пангея Ультіма просуває ідеї "Experiential education" (досвідна освіта) - це методика навчання лідерським, особистим та груповим навикам, отримання практичних знань через процес активної участі та експериментування, що досягається форматами воркшопів, таборів, походів в реальних умовах. Програма заходів складається із практичних елементів, які змушують учасника виходити із зони комфорту, шукати особисті та групові рішення, рефлексувати, проявляти лідерство та поліпшувати взаємодію. Наша організація працювала над створенням Посібника Досвідної Освіти у проекті Terra Incognita

 

Що таке неформальна освіта?: це самоспрямоване навчання, котре відбувається за доброї волі та наміру учня, засноване на практичній дії та обміні із іншими учнями, котрі перебувають у цьому ж навчальному процесі. Неформальна освіта не є альтернативою для формальної, а повинне доповнювати його, хоча в окремих випадках ефект від неформальної освіти є в десятки разів сильнішим, адже базується на внутрішній мотивації до отримання навику чи знання, а також на саморефлексії без зовнішнього оцінювання.  

Ми запрошуємо вас до сектору неформальної освіти та приймати участь у молодіжних програмах навчальної мобільності із ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма», про котрі ви можете почитати у розділі ОСВІТНЯ МОБІЛЬНІСТЬ.

Будь ласка, також перевіряйте наш РОЗКЛАД.