Join:

Adaptation by Alex Erwick

nnn

На базі Центру розвитку «Пангея Ультіма» по вівторках (17:30-19:00) постійно проводяться зустрічі учасників і гостей проекту Adaptation’ («Адаптація»).

Засновник і керівник проекту Alex Erwick (Алекс Ервік).

У програмі: 17.30-18.00. SETEOLA (Self-teaching other languages – Самонавчання інших мов). Теорія і практика самостійного оволодіння мовами – мікролекції, дискусії, тренінги (безкоштовно). Під час тренінгів цього проекту Ви отримаєте теоретичні знання, а також  практичні навички й вміння самостійного вивчення мов, дізнаєтесь про досвід найбільш відомих самоуків і поліглотів.

nnn

18.00-18.30 - NewIsland («Новий острів») – Теорія і практика взаємодії носіїв різних мов і культур- мікролекції, дискусії, тренінги (безкоштовно).

18.30-19.00 – Catbridge FairyTales' («Кетбриджські казки») - інтерактивний інтенсивний курс англійської мови на матеріалі однойменної книжки Алекса Ервіка (елементарно-комунікативний, базово-комунікативний, необмежено-комунікативний рівні). Автор сподівається, що цю книжку буде цікаво, приємно і корисно прочитати усім, хто є прихильними  до кицьок, а також залишається вірним своїм дитячим мріям. Участь: 15 гривень за одне заняття.

nnn

Зустрічі проекту Адаптація відбуваються щовівторка в приміщенні Центру розвитку «Пангея Ультіма».

Автор і ведучий проекту  - AlexErwick (Олексій Рябоконь), кандидат педагогічних наук, автор понад 160 наукових і навчально-методичних публікацій, який має 35-річний досвід педагогічної діяльності в середовищі як українських, так і іноземних студентів, перебування в Росії, Білорусі, Грузії,  Латвії, Словаччині, Угорщині, Великій Британії, є активним членом  EnglishClubinVinnytsia, що керується американськими волонтерами з Корпусу миру.

В основі проекту – концепція семи рівнів свідомості, яка розробляється його автором і керівником.

 Щоб ще раз уточнити час проведення - подивіться розклад центру.nnn