Join:

Європейський клуб

Ведучі - ЄВС волонтери Ула Білець (Польща) та Дафни Говрі (Франція)

nnn

 Наш центр організовує щопонеділка о 17:30 клуб, що проводять два ЄВС волонтери, громадяни Європейського Союзу: Урсула Білець із Польщі та Дафни Говрі із Франції. Ціль клубу - доносити до відвідувачів інформацію "З перших рук" Європейського соціального, економічного, культурного та політичного контексту.

nnn

Клуб передусім буде корисний молоді, адже на ньому буде віддаватись багато часу розповідям про різноманітні навчальні та програми мобільності для молоді, котрі частково доступні і для української молоді; культурне, соціальне життя молоді Європейського Союзу і т.д. Також клуб буде корисний усім, хто зацікавлений у розвитку громадянського суспільства в Україні, беручи за модель найкращі приклади країн Європейського співтовариства.

nnn

Клуби проходитимуть у формі розповідей, дискусій та інтерактивних вправ. Дівчата волонтери - позитивні та щирі люди, котрі також зможуть розповісти більш детально про свої власні країни - Польщу та Францію, свої проекти в Україні та Програму "Молодь в Дії" та Європейську Волонтерську Службу.

Заняття проводитимуться близько півтори години (17:30-18:50) щопонеділка у Регіональному тренінговому центрі при ВОУНБ ім.Тімірязєва (вул. Соборна, 70). Перевірити наш РОЗКЛАД можна ТУТ. Робоча мова клубу - англійська! Вхід - безкоштовний.

Welcome to our European Club led by European Citizens - two girls EVS volunteers in Ukraine, where you will learn info on European topics: social, economic, cultural, youth issues and European citizenship.

До зустрічі!