Join:

Культурний клуб / Cultural club

Ведуча клубу - ЄВС волонтер із Польщі Урсула Білець. Робоча мова - англійська

nnn

Щочетверга о 17:30 наш центр проводить зустрічі цікавих людей, для котрих культура та її творчий прояв - мистецтво це не просто слова, а вагомі, важливі поняття. Такі зібрання це можливість зустріти однодумців, дізнатись чогось нового та, звісно, попрактикувати мистецтво у різноманітних його проявах.

nnn

Даючи відповідь на питання "Що ж таке культура?" у клубі відбуватимуться дискусії, розповіді, а також інтерактивні вправи та практика в масштабах клубних зібрань. Окрім ширших аспектів поняття культури, зупиняючись на його мистецьких проявах, в перелік основних тем входитимуть: сучасна Європейська культура, образотворче мистецтво, театр, кінематограф.

nnn

Ведуча клуба - громадянинка Польщі із гуманітарною освітою одного із найстаріших вузів Європи - Ягеллонського, ЄВС волонтерка нашої організації - Урсула Білець. Як фінальний акорд її проекту у Вінниці запланований масовий захід - фото-виставка і відвідувачі клубу також зможуть долучитись до її проведення.

Місце проведення Клубу - мистецький відділ бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва (вул. Соборна, 70. 3-ий поверх), кожного четверга о 17:30.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!