Join:

"Міжнародне волонтерство в молодіжних ГО"

2 червня о 15:00 у приміщенні Торгово-економічного університету м.Вінниці пройде семінар "Міжнародне волонтерство в молодіжних ГО" від представників ГО "Наше Поділля", ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма". Захід проходитиме за сприяння "Студентського парламенту Вінниці" та Управління у справах Сім'ї, молоді і спорту Вінницької ОДА. 

nnn

Ведучі - волонтер ЄВС ГО "Наше Поділля" Пьотр Куявскі (Польща), голова ГО "Пангея Ультіма" Геращенко Ярослав та волонтер ЄВС Марі Фантоззі (Франція) представлять свій досвід волонтерства, розкажуть про найпопулярніші програми та про свої молодіжні інціативи, що виконуються в рамках проектів волонтерства.


Волонтерська команда "Міжкультурної Молодіжної Студії" прийняла участь в організації семінару "Міжнародні волонтерські програми", що пройшов на базі політехнічного університету міста Вінниця 27 листопада 2015 року.

nnn

Офелі Паскуаль і Тереза Мюнніх, ЄВС волонтери, розповідали про мотивацію участі у своїх проектах, і загалом програмі Erasmus Plus було виділено важливе місце в програмі заходу.


Представники "Міжкультурної Молодіжної Студії" знову говорили про волонтерство і можливості для молоді в межах міжнародних волонтерських програм. Цього разу для учасників спільного проекту управління у справах сім'ї і молоді Вінницької ОДА і ГО "Джерело Надії" під назвою "Відповідальність починається з мене".

nnn

На зустрічі із волонтерів ЄВС були пристуні Офелі (Франція), Тереза (Німеччина) із ГО "Наше Поділля" та Жульєн (Франція) із Подільської агенції регіонального розвитку.