Join:

Майстер клас від школи вогню «451 градус за Фаренгейтом» - Поїнг і жонглювання

Ведучі: Школа вогню "451 градус за Фаренгейтом" 

pashaВогняне шоу (англ. вогняне шоу) або фаєр-шоу - один з різновидів циркового виступу (виступи оригінального жанру), яка полягає у виконанні різних трюків з вогнем, а також використанні вогню для реалізації творчої ідеї. Вогняне шоу популярно в якості розваги гостей на святі.

Історія створення.

Фаєр-шоу зародилося на узбережжі Тихого океану, приблизно в Новій Зеландії в племені маорі. Для аборигенів витончене обертання невеликого камінчика, обгорненого в тканину і прив'язаного на недовгу мотузку (снаряд називався «пої» - «м'яч на мотузці») служило як розважальним, так і культовим цілям.
Часто замість камінчика аборигени використовували м'якший наповнювач, наприклад, шерсть або коріння рослин. Чоловіки-аборигени крутили пої для розвитку сили і спритності, а жінки - для розваги.
У ХХ столітті пої перейняли у новозеландських аборигенів артисти бродячих австралійських цирків. Так в 1960-1970-х роках вже і в Західній Європі, і в Америці з'явилися фаєр-шоу - танці з вогнем під бій барабанів і бубнів.
У середині XX століття філософія фаєр-шоу була позитивно прийнята молодіжними субкультурами (хіпі). Фаєр-шоу і хіпі стали нерозривно пов'язаними.
В кінці ХХ століття цей вид мистецтва крім фізичної спрямованості став набувати філософський сенс єднання зі стихією.

Пангея Ультіма пропонує Вам відвідати майстер-клас із Поїнгу: 

1) Теорія:
- Що таке поінг;
- Що таке жонглювання;
- А також що таке фаер шоу.

2) Показові виступи артистів студії вогню «451»

Перевірте наш Розклад на наявність майстер-класу найближчим часом.

Запис за телефонами: (097) 6402756, (063) 8278324.