Join:
European Solidarity Corps (ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОРПУС СОЛІДАРНОСТІ)
#pangeyaESC

positive pt

Європейський Корпус Солідарності (раніше відомий як ЄВРОПЕЙСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА СЛУЖБА програми Erasmus Plus) це програма Європейського Союзу, що спрямована на розвиток здібностей, особистих компетенцій молоді через волонтерську службу. Це чудовий спосіб не лише отримати безцінний досвід міжкультурного діалогу, а й механізм допомогти різноманітним благодійним, соціальним та іншим некомерційним проектам та організаціям у різних країнах світу. 

positive pt

Наша організація має Quality Label (акредитацію) по роботі із Європейським Корпусом Солідарності.

Для українців віком 18-30 років є можливість пройти службу у країнах ЄС, для цього ви повинні зареєструватись на порталі Корпусу Солідарності та відповідати формальним критеріям участі. Програма покриває проживання, проїзд, харчування та надає кишенькові кошти для учасників протягом проектів, що тривають від двох тижнів до 1 року. Щоб прийняти участь вам необхідно представляти відправляючу організацію. Наша організація зможе виконати цю роль і підготувати вас до цього дуже цінного та ефективного досвіду.
На нашому БЛОЗІ PANGEYA ULTIMA ви можете знайти безліч відгуків учасників програми European Solidarity Corps/European Voluntary Service. Якщо ви дійсно зацікавились цією можливістю - приділіть трохи часу і почитайте що саме переживають учасники під час своїх проектів.
Що ж вам власне робити далі? 
- Якщо ви ВЖЕ ЗНАЙШЛИ підходящий проект на зовнішніх ресурсах - не зволікайте і подавайте своє резюме, вказуючи Development center Pangeya Ultima (OID: E10090733), як відправну організацію - ми радо допоможемо і підготуємо вас до участі.
- Якщо ж ви тільки плануєте прийняти участь як волонтер від нашої організації - надсилайте свої резюме нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. щоб ми вам підібрали підходящу позицію. Також слідкуйте за нашими оголошеннями вакансій на наших ресурсах тут, блозі і сторінці у ФБ.
- Якщо ж ви хочете податись на конкретний проект, котрий ми поточно оголошуємо (список знаходиться нижче) - заповніть цю АНКЕТУ.
- Якщо ви зацікавились участю у проекті на базі наших регулярних партнерів, які працюють як приймаючі організації для волонтерів Європейського Корпусу Солідарності (їх список ви можете знайти нижче), то ви можете наперед подати заявку нам на випадок, коли у них відкриватимуться місця - надсилайте свої резюме нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
ВАКАНСІЇ ПОТОЧНИХ ПРОЕКТІВ:
***
ТАКОЖ наша організація працює із програмою WELTWAERTS. Це також довготермінове волонтерство схоже багато в чому до програми ЄКС. Але ця програма спонсована урядом Німеччини і організовує білатеральне волонтерство між НІмеччиною та Україною.
НАШІ РЕГУЛЯРНІ ПАРТНЕРИ - ПРИЙМАЮЧІ ОРГАНІЗАЦІЇ: