Join:
European Solidarity Corps (ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОРПУС СОЛІДАРНОСТІ)

positive pt

Європейський Корпус Солідарності (раніше відомий як ЄВРОПЕЙСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА СЛУЖБА програми Erasmus Plus) це програма Європейського Союзу, що спрямована на розвиток здібностей, особистих компетенцій молоді через волонтерську службу. Це чудовий спосіб не лише отримати безцінний досвід міжкультурного діалогу, а й механізм допомогти різноманітним благодійним, соціальним та іншим некомерційним проектам та організаціям у різних країнах світу.
Для українців віком 18-30 років є можливість пройти службу у країнах ЄС, для цього ви повинні зареєструватись на порталі Корпусу Солідарності та відповідати формальним критеріям участі. Програма покриває проживання, проїзд, харчування та надає кишенькові кошти для учасників протягом проектів, що тривають від двох тижнів до 1 року. Щоб прийняти участь вам необхідно представляти відправляючу організацію. Наша організація зможе виконати цю роль і підготувати вас до цього дуже цінного та ефективного досвіду.
Що ж вам власне робити?
- Якщо ви ВЖЕ ЗНАЙШЛИ підходящий проект на зовнішніх ресурсах - не зволікайте і подавайте своє резюме, вказуючи Development center Pangeya Ultima, як відправну організацію - ми радо допоможемо і підготуємо вас до участі.
- Якщо ж ви тільки плануєте прийняти участь як волонтер від нашої організації - надсилайте свої резюме нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. щоб ми вам підібрали підходящу позицію. Також слідкуйте за нашими оголошеннями вакансій на наших ресурсах тут, блозі і сторінці у ФБ.
- Якщо ж ви хочете податись на конкретний проект, котрий ми поточно оголошуємо (список знаходиться нижче) - заповніться цю АНКЕТУ.
- Якщо ви зацікавились участю у проекті на базі наших регулярних партнерів, які працюють як приймаючі організації для волонтерів Європейського Корпусу Солідарності (їх список ви можете знайти нижче), то ви можете наперед подати заявку нам на випадок, коли у них відкриватимуться місця. Для цього заповніть цю ж АНКЕТУ.
ВАКАНСІЇ ПОТОЧНИХ ПРОЕКТІВ:
НАШІ РЕГУЛЯРНІ ПАРТНЕРИ - ПРИЙМАЮЧІ ОРГАНІЗАЦІЇ: