Join:

Сільський розвиток і культура

nnn

Організація працює в напрямку сільського розвитку, реалізуючи різні ініціативи, котрі стимулють розкриття потенціалу та відродження села. Особливим акцентом є розвиток людського капіталу у сільській місцевості через стимуляцію участі, підприємництва та міжкультруного усвідомлення. Організація працює над збереженням та популяризацією природньої та етнічної спадщини сільської місцевості.

nnn

Також наша організація є співзасновником разом із ГО "Наше Поділля" "Еко-Центру у Стіні", що знаходиться у селі Стіна, Томашпільського район, Вінницької області (Україна). Центр покликаний приймати заходи екологічної просвіти, реалізовувати різноманітні еко-спрямовані ініціативи та стимулювати співпрацю громадських організацій із місцевою громадою села Стіна, стаючи майданчиком різних міждисциплінарних ініціатив.

nnn

З 2020 року наша організація розвиває мережу платформ "Еко-Мережа", що займаються сталим розвитком сільських громад, застосовуючи громадянську та неформальну освіту, культурний діалог та інші кооперативні проекти.

 

Деякі з проектів організації: