Join:

Сільський розвиток і культура

#ecocenterstina #ecomerezha #imagemapping #terraincognitaproject

nnn

Організація працює в напрямку сільського розвитку, реалізуючи різні ініціативи, котрі стимулюють розкриття потенціалу та відродження села. Особливим акцентом є розвиток людського капіталу у сільській місцевості через стимуляцію участі, підприємництва та міжкультурного усвідомлення. Організація працює над збереженням та популяризацією природньої та етнічної спадщини сільської місцевості.

nnn

Також наша організація є співзасновником разом із ГО "Наше Поділля" "Еко-Центру у Стіні", що знаходиться у селі Стіна, Томашпільського район, Вінницької області (Україна). Центр покликаний приймати заходи екологічної просвіти, реалізовувати різноманітні еко-спрямовані ініціативи та стимулювати співпрацю громадських організацій із місцевою громадою села Стіна, стаючи майданчиком різних міждисциплінарних ініціатив. Ми реалізовуємо проекти міжкультурного діалогу у Стіні та працюємо на збереження культурної спадщини (наприклад, фестиваль традиційної культури "Стіна запрошує").

Іншим проектом, що покликаний розкривати потенціал сільський громад, активізувати культурний діалог та популяризувати місцевий культурний спадок є проект Image Mapping. Стартувавши як проект розвитку сільського туризму 2015 він реалізує маршрути "Живих Картин".

nnn

З 2020 року наша організація розвиває мережу платформ "Еко-Мережа", що займаються сталим розвитком сільських громад, застосовуючи громадянську та неформальну освіту, культурний діалог та інші кооперативні проекти.