Join:

Image Mapping

www.imagemapping.org, #imagemapping

nnn

«Image Mapping» це проект з побудови міжкультурного діалогу, оживлення та рокзриття краси сільських громад. Image Mapping сприяє міжнародному міжособистому обміну на селі, Іmage Mapping розвиває неформальне навчання, активує населення під час акцій в громадах, Іmage Mapping досліджує місцевий культурний спадок та популяризує його для збільшення ймовірності в'їзного сільського туризму.

 IMAGE MAPPING МАЄ ДВІ ОСНОВНІ ЦІЛЬОВІ ГРУПИ
 (І.) Image Mapping оживляє сільські громади та залучає їх місцеве населення в чотири способи:
  • Оживлення місцевого культурного спадку через виробництво медіа;
  • Оживлення громадського життя через проведення міжкультурних подій;
  • Оживлення простору через мистецькі трансформації (напр. "Живі картини", креативні реставрації);
  • Оживлення підприємницького духу через посилення перспективи в'їзного сільського туризму;
  (ІІ.) Image Mapping пропонує учасникам/волонтерам акцій в громадах глибоке занурення в культурне життя та захоплююче дослідження приймаючих громад через події, міжособистий обмін та спільні акції із креативної трансформації простору. Також проект пропонує здобуття практичних навичок та досвіду життя в міжнаціональному таборі.
nnn
В основі ідеї проекту лежить розкриття і промоція культурної, історичної, природньої спадщини окремих сільських територій та громад за допомогою медіа матеріалів, а також за допомогою створення "Іміджевих карт" - маршрутів, що підкреслюють  унікальність та глибину місць. Це дозволить посилити привабливість сільського туризму в громадах, що розвивають його. Також важливими компонентами проекту є міжкультурний діалог та посилення міжсекторальної співпраці на благо громади.

Facebook community Youtube channel of the project / Web-site of the project

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ ПРОЕКТУ Українською

DOWNLOAD THE PROJECT BROCHURE in English