Join:

Всеукраїнський форум "Image Mapping"

25-27 червня 2016 року в місті Вінниця відбудеться всеукраїнський Форум присвячений зеленому/сільському туризму в Україні в рамках мережевого проекту «Image Mapping», що відбувається за підтримки посольства Фінляндії в Україні.

 

nnn

У Форумі візьмуть участь люди зацікавлені в розвитку зеленого/сільського туризму в своїх громадах та загалом в Україні: власники агро-садиб та інших суміжних комплексів сфери послуг у сільській місцевості, активісти із малих громад, члени спілок та організацій з розвитку сільського туризму,члени фондів громад, працівники профільних державних відомств та установ (працівники заповідників, музеїв етнографії, органів виконавчої влади та самоврядування центрального і місцевого рівнів), сільські культ-працівники і митці, представники туристичних фірм.  

 

Програма форуму:

1)   Огляд стану зеленого/сільського туризму та активних програм, проектів, що діють в Україні;

2)   «Банк зелених ініціатив»;

3)   Законодавче регулювання функціонування агро-садиб;

4)   Сільський туризм в розрізі процесу децентралізації та інших державних процесів;

5)   Використання місцевого продукту та міжсекторної взаємодії в громаді;

6)   Фанд-рейзинг (місцевий та залучення закордонного фінансування);

7)   Інструменти електронної промоції агро-туристичної справи;

8)   Практичні вправи та обмін досвідом.

Також організатори розкриють потенціал мережевого проекту «Image Mapping» та можливості впровадження його методології в окремих громадах.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ТУТ 

Організаційні моменти:

Проїзд, проживання і харчування повністю покриваються для учасників Форуму, що прийняли участь у всіх трьох днях заходу.

 

Для участі потрібно заповнити окрему гугл-форму або «Анкету учасника», відправивши її на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 червня 2016 р. Місця обмежені - результати відбору будуть відомі 11-12 червня.

 Також у вас є можливість прийняти участь у ролі спікера на Форумі. Для цього оберіть тематичний блок із програми і зв'яжіться ел.поштою із організаторами з приводу долучення.

Більше інформації за телефонами: (097) 640-27-56 Ярослав Геращенко або (093) 759-30-54 Віта Кулінець

Завантажити запрошення.

nnn


В основі ідеї проекту лежить промоція культурної, історичної, природньої спадщини окремих сільських територій та громад за допомогою медіа матеріалів, а також за допомогою створення "Іміджевих карт" - маршрутів, що підкреслюють  унікальність та глибину місць. Це дозволить посилити привабливість сільського туризму в громадах, що розвивають його. Також важливим компонентом проекту є міжкультурний діалог та посилення міжсекторальної співпраці на благо громади.