Join:

Всеукраїнський форум із сільського туризму "Image Mapping"Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризму

nnn

 21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться всеукраїнський форум присвячений сільському/зеленому туризму за підтримки посольства Фінляндії в Україні.

Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу  громад для розвитку галузі

У Форумі візьмуть участь люди зацікавлені в розвитку зеленого/сільського туризму в своїх громадах та загалом в Україні: власники агро-садиб, активісти із малих громад, члени організацій з розвитку сільського туризму,члени фондів громад, працівники профільних державних відомств та установ (працівники заповідників, музеїв, органів виконавчої влади та самоврядування центрального імісцевого рівнів), сільські культ-працівники і митці, представники туристичних фірм.

 Програма форуму:

1) Співпраця в громаді між різними секторами;

2) Агротуристичні кластери;

3) Використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу  громад;

4) Залучення ресурсів;

5) Садиба сільського туризму як структурна одиниця галузі;

6) «Банк прогресивних ініціатив»;

7) Сучасне правове поле та консультаційна діяльність;

Також організатори розкривають модель акцій в громадах та інструменти промоції проекту «Image Mapping», можливості його впровадження в окремих сільських громадах.

Організаційні моменти:

Проїзд, проживання і харчування покриваються для відібраних учасників Форуму, що прийняли участь у всій програмі заходу. Також передбачена участь відібраних вільних слухачів, без відшкодування їм витрат.

 Також у вас є можливість прийняти участь у ролі спікера на Форумі. Ви можете обрати тематичний блок із програми ВГОРІ або представити свій цікавий досвід розвиту сільського туризму в своїх громадах в секції «Банк прогресивних ініціатив». Спікерам буде надана можливість використати засоби презентаційного мультимедіа.

 Для участі потрібно заповнити окрему гугл-форму (https://goo.gl/forms/kDUk5TkaHAV0GJ5g2) до 5 квітня 2017 р. Результати відбору будуть відомі квітня.

nnn

Більше інформації: (097) 640-27-56 Ярослав Геращенко або (093) 759-30-54 Віта Кулінець Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити запрошення

nnn


В основі ідеї проекту лежить промоція культурної, історичної, природньої спадщини окремих сільських територій та громад за допомогою медіа матеріалів, а також за допомогою створення "Іміджевих карт" - маршрутів, що підкреслюють  унікальність та глибину місць. Це дозволить посилити привабливість сільського туризму в громадах, що розвивають його. Також важливим компонентом проекту є міжкультурний діалог та посилення міжсекторальної співпраці на благо громади.