Join:

Анімаційний табір Image Mapping у Стіні 

nnn

For ENGLISH click here

 

nnn

Проект Image Mapping продовжується у 2017 році співпрацею із новою громадою - села Стіна, Томашпільського району, Вінницької області. В селі Стіна наша партнерська організація ГО "Наше Поділля" розвиває "Еко-навчальний центр" і в перспективі планує допомагати зі сталим розвитком місцевому населенню.

А ще село має вражаючу природу: мальовничі, стрімкі схили, якими росте сон-трава, звивиста річка Русава та насичені, багаті луки. Стіна має цікаве етнографічне тло - це місце згадується ще з прадавніх часів і тут також розміщене старовинне козацьке кладовище.    

nnn

Стіна це віддалена та перспективна в плані сільського туризму громада і тому наш проект, у партнерстві із "Еко-навчальним центром" ГО Наше Поділля, береться допомогти місцевим жителям зрозуміти і використати свій потенціал.   

nnn

Анімаційний табір в Стіні пройде 12-18 червня 2017 року і є дещо зміненою методологією акції в громаді Image Mapping, котра не передбачає створення маршруту. Ідеєю табору є вивчення потенціалу громади та стимулювання місцевого населення на представлення власного багатства потенційним туристам.

В основі концепту табору "Animate" є анімація - оживлення процесів.

Наші дві організації після проведення самого табору підготують "Свято Стіни" у Вінниці щоб інформувати жителів регіональної столиці про цей цікавий край.

 

nnn

Табір пройде за підтримки та партнерства Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Основні цілі табору:

1. Вивчити та накопичити медіа-матеріал про етнічну, історичну та природню спадщину с. Стіна та представити його он-лайн та оф-лайн під час "Свята Стіни у Вінниці";

2. Активізувати місцеве населення на використання потенціалу села для розвитку неаграрних форм підприємництва;

3. Спільно із місцевими жителями підготувати подію у місті Вінниця під назвою "Свято Стіни у Вінниці" із презентацією місцевого стінянського колориту, фольклору та іншої інформації про село. Подія пройде 24 червня 2017 року на одній із центральних площ міста (місце уточнюється);

4. Командою волонтерів допомогти в практичному плані із облаштуванням "Еко-навчального центру" ГО "Наше Поділля", а також провести для учасників табору майстер-класи на теми екологічного та сільського будівництва.

nnn

 УЧАСНИКАМ: 

Розмовні мови у таборі дві: англійська та українська. 

nnn

Тому до бажаючих прийняти участь буде вимога володіти англійською хоча б на рівні intermediate. Табір є міжнародним - у ньому приймуть участь волонтери програми "Еразмус Плюс", а також Корпусу Миру США. Всього планується залучити 17 чоловік молоді віком 16-31 рік.

                                   Реєстрація:

Реєстрація на участь у таборі відкрита до 6 червня 2017 року - для цього, будь ласка, напишіть про своє бажання на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і надішліть своє коротеньке резюме, бажано англійською мовою.

Усі витрати учасникам буде забезпечено: проживання, харчування і проїзд. УВАГА: Учасники перевозяться у Стіну із Вінниці (і назад) автобусом, окремо ми не компенсуємо проїзд учасникам! Зважайте, що житимуть учасники у табірних умовах (літній душ, компостний туалет, намети) і готуватимуть їжу самі на вогнищі, тому усім бажаючим прийняти участь потрібно бути до цього готовим.

Інфо-Пак із деталями буде надіслано відідбраним учасникам.


Читайте про проект Image Mapping, а також слідкуйте за Веб-сайтом проекту, де будуть з'являтись всі медіа результати проекту.

#imagemapping