Join:

Image Mapping camp 2018: Стіна

Шукаємо учасників на табір Image Mapping camp 2018! Табір буде чудвою нагодою міжкультруного молодіжного спілкування, адже представники більш як 5 країн приймуть участь у ньому. Також на ньому учасники здобудуть практичні навики та знання, а також допоможуть в розвитку двох соціальних ініціатив - "Еко-навчального центру Стіна" та проекту із розвитку сільського туризму Image Mapping. Вік учасників 16-99 років, усі витрати покриваються.

nnn

nnn

Проект Image Mapping продовжується у 2018 році співпрацею із громадою - села Стіна, Томашпільського району, Вінницької області, яка розпочалась ще минулого року на Анімаційному таборі в селі Стіна. Тут наша організація в партнерстві із ГО "Наше Поділля" розвиває "Еко-центр у Стіні" і в перспективі планує допомагати зі сталим розвитком місцевому населенню. З 2018 року два нових партнери долучаються до наших робочих таборів та розвитку "Еко-центру у Стіні": BauOrden (Німеччина) та ArchiClub (Вінниця).

Село має вражаючу природу: мальовничі, стрімкі схили, якими росте сон-трава, звивиста річка Русава та насичені, багаті луки. Стіна має цікаве етнографічне тло - це місце згадується ще з прадавніх часів і тут також розміщене старовинне козацьке кладовище.    

nnn

Дати та місце проведення: 8-21 липня, 2018. Село Стіна, Томашпільський район, Вінницька область.

Цілі табору: створення "Живої картини" Image Mapping (приклади на www.imagemapping.org), розвиток території "Еко-центру Стіна" будівництвом туалетів, душових кабін, компостеру, проведення міжкультурного свята із концертом в селі.

Вимоги до учасників: вік 16-99 років, знання англійської мови на рівні не нижче середнього, доброзичливість та неконфліктність, готовність фізично працювати протягом табору близько 6 годин на день.

Практичні сторони: учасники поселяються та живуть в табірних умовах, самі для себе готують їжу з багаття. Всі витрати із доїзду та приїзду з/у місто Вінниця (8 та 21 липня відповідно), харчування згідно загального бюджету та намети будуть забезпечуватись. Окремо транспортні витрати не компенсуються для учасників, котрі не їхатимуть із головним автобусом 8 та 21 липня. Від учасників очікується мати при собі спальні мішки, простий одяг для фізичної роботи.

Аплікація: щоб прийняти участь - пишіть (краще англійською мовою) про своє бажання на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 25 червня 2018 року включно (в темі обов'язково зазначте "Image Mapping camp 2018"). У відповідь вам буде надіслано невеличку анкету або перелік запитань для відповіді.

Зв'язок: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 097 6402756.

Інфо-Пак із деталями буде надіслано відібраним учасникам.


Читайте про проект Image Mapping, а також слідкуйте за Facebook спільнотою Image Mapping, де будуть з'являтись всі медіа результати проекту.

*Центр розвитку Пангея Ультіма зазначає свою готовність до захисту приватності аплікантів. Вся особиста інформація від аплікантів збиратиметься лише для обробки заявок на даний проект/подію, для комунікації із заявниками щодо логістики та організації відшкодувань. При необхідності вся чутлива інформація від аплікантів буде анонімізована на основі запитів від них. ЦР Пангея Ультіма обіцяє не розповсюджувати особисту інформацію заявників із іншими сторонами окрім як із особами прямо задіяними у процес організації даного проекту/події. Всі апліканти розуміють, що при наданні доступу до особистої інформації з цілю подання заявок на участь, вони автоматично надають організаторам згоду на обробку та зберігання власних персональних даних.  

*Development center Pangeya Ultima is fully committed to protecting all applicants’ privacy. Information collected will be only used for the purpose of processing the applications, communicating with selected participants, for logistics purposes and travel costs reimbursement. Where sensitive, all the personal details of the applicants will be anonymised upon request. DC Pangeya Ultima pledges not to pass on the collected information to any other party besides those who are directly involved in the organization of the above project/event. By submitting their applications and providing access to personal information all applicants understand that they automatically give consent to processing and storing of own personal data.