Join:
Платформа Сталого Розвитку "Еко-центр Стіна"
#ecocenterstina #terraincognitaproject
В селі Стіна, Томашпільскього району, Вінницької області знаходиться "Еко-Центр у Стіні" - котрий наша організація розвиває разом із ГО "Наше Поділля".
nnn
Місія Еко-Центру Стіна
Слугувати майданчиком співпраці різномантіних акторів, що зацікавлені в практичній реалізації ідей сталого розвитку, обміні та збереженню місцевих знань, а також реалізації
інших сільських ініцітиав.
Інфраструктура Еко-центру
Еко-центр це будинок та інші об’єкти, побудовані за традиційними методами та оточені територією, яка підіймається на схил із живописним виглядом.
Ми приймаємо групи та гостей, а наші ініціативи часто залучають місцеву громаду.
nnn
Напрямки роботи:
- Екологічна освіта, застосування екологічно-дружніх рішень та інновацій
- Збереження та застосування традиційного знання, популяризація культурної спадщини
- Поліпшення економічних перспектив сільської території через стимулювання активної громадянської позиції та освіту
Еко-Центр у Стіні працює для: учасників освітніх та молодіжних заходів; місцевих жителів та молоді; громадських об’єднань та інших суб’єктів, що поділяють цінності Еко-Центру.
Ми запрошуємо вас до проведення молодіжних, освітніх, екологічних, етнографічних та інших заходів на території нашого центру та громади села Стіна - живописного куточка Вінницької області!

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ ЕКО-ЦЕНТРУ (Українська)

DOWNLOAD THE BROCHURE OF THE ECO-CENTER (English)

Фейсбук сторінка Еко-центр Стіна
Для домовленості про організацію заходу на базі Еко-Центру - зв'яжіться із менеджером Ярослав Геращенко, +38(097)6402756, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.