Join:

#socialsynergystina

Соціальна Синергія: міжкультурний обмін та підприємництво (Social synergy: intercultural exchange and entrepreneurship) це проект, що реалізовується нашою організацією у співпраці із німецькою партнерською організацією APOLLO e.V. влітку-восени 2021 року за підтримки Institut fur Auslandsbezigungen (Штутгарт, Німеччина) у рамках Cross-Culture Program Synergy. Цільовою аудиторією проекту є молодь, безробітні та частково зайняті люди середнього віку із села Стіна, Томашпільської ТГ, Вінницької області.

У селі Стіна ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма" та ГО "Наше Поділля" розвивають ЕКО-ЦЕНТР СТІНА.

Основною метою проекту є активізувати місцеве населення до створення дієвих механізмів самопідтримки задля покращення економічних та соціальних перспектив села через спеціалізоване навчання, яке пройдуть 5 представників Стіни. А також через запуск у Вересні 2021 соціального підприємства в темі, обраній безпосередньо учасниками. Німецький партнер APOLLO надаватиме методичну, теоретичну та менторську підтримку для представників Місцевої Групи Активу.

Календар та завдання за проектом:

  • Формування Місцевої Групи Активу серед цільової аудиторії проекту (Червень-Липень);

  • Проведення гібридного тренінгу у селі Стіна 27-30.07.2021 для учасників проекту;

  • Пошук та розробка ідей соціального підприємництва за менторства німецьких партнерів (Серпень-Вересень);

  • Запуск соціального підприємництва Місцевою Групою Активу за підтримки ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма".

Контакти координатора проекту Соціальна синергія:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (097)640-27-56 Ярослав Геращенко