Join:

ЄВС волонтер Міхал Ружицкі

У нашій організації протягом чотирьох місяців (Серпень-Листопад 2013) працює волонтер Європейської Волонтерської Служби Міхал Ружицкі. Його проект проходить за підтримки Європейської Комісії в межах програми "Молодь в Дії".

nnn

Задачі Міхала: допомагати нашій організації та дружній ГО "Наше Поділля" у своїй діяльності. Так, Міхал буде проводити на базі нашого центру безкоштовні клуби з німецької мови, а у "Нашому Поділлі" займатиметься проектом "Зелена Школа" з екологічною спрямованістю.

Міхалу дуже близька Україна, адже за короткий період до початку роботи в нас він пережив дуже багато насичених пригод, побував у різних куточках України, на культурних фестивалях. У Міхала феноменальна схильність до мов: разом із німецькою та польською (що є для нього рідними) він володіє ще і Англійською, Іспанською, Французькою, а також доволі непогано вже вивчив Українську мову і розуміє Російську.

Заходьте в гості до нашого центру аби поспілкуватись з цим молодим, інтелігентним чоловіком та залишити добрі враження про українців! :)