Join:

Клуби волонтерів тепер проводитимуться на базі ВОУНБ ім. Тімірязєва

З наступного, 2014-ого року "ЦР Пангея Ультіма" переносить проведення клубів іноземних волонтерів на базу Вінницької обласної універсальної наукової Бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

nnn

Європейський клуб, Культурний клуб та Французький клуб, що проводять Урсула Білець та Дафні Говрі, відбуватимуться у понеділок (Європейський), четвер (Культурний) на 17:30 та неділю (Французький) на 14:00 відповідно у Обласному тренінговому центрі - 1-ий поверх наліво, мистецькому відділі - 3-ий поверх та відділі іноземних мов - 2-ий поверх бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва за адресою вул. Соборна, 70.

 

nnn

Проведення англійських клубів: English Speaking Clubs, Interests Club Марії Малоголовчук буде проходити за місцем, котре в даний момент уточнюється.

Так як у графіку відбулись зміни - слідкуйте уважніше за нашим РОЗКЛАДОМ на сайті!

nnn

Співпраця із бібліотекою ім. Тімірязєва значно підсилить технічні можливості для клубів та розширить їх аудиторію. Тому ми і надалі чекаємо на Вас на клубах, де так само буде багато цікавого, веселого та нового для кожного відвідувача! 

N.B.: Увага! Для відвідування заходів на базі бібіліотеки ім. К.А.Тімірязєва відвідувачі повинні оформити читацький квиток. Він видається на рік при наявності паспорту у центральному корпусі бібліотеки за адресою вул. Соборна, 73.