Join:

Освітній Консультант «Пангеї Ультіма»

q

«Центр розвитку Пангея Ультіма» надає консультації у сфері освітніх програм найрізноманітніших форм в Україні та за кордоном, у особистому та груповому масштабах.

Освітній Консультант «Пангеї Ультіма» це незаангажований експерт, котрий володіє досвідом та знаннями у сферах формальної, неформальної та невимушеної освіти.

1) Освітній Консультант проводить інформування громадян про освітні можливості через веб-інструменти (сайт, розсилка) або через живу комунікацію – он-лайн консультації,  особисті консультації, групові зустрічі і т.д.

2) Освітній Консультант допомагає визначитись із особистими потребами зацікавлених у навчанні, із видами освіти, країнами і т.д.

3) Наступним кроком Освітнього Консультанта «Пангеї Ультіма» є консультації при вступі на конкретні освітні програми: консультації з підготовки до здачі іспитів, консультації з підготовки документів, консультації з міждержавних формальностей і т.д.

4) Також освітній консультант може допомогти у пошуці психологічних та фасилітаційних послуг, а також послуг з міжкультурної адаптації.discclub

Базові послуги Освітній Консультант «Пангеї Ультіма» надає безкоштовно. Більш поглиблена, індивідуальна допомога – платна, оплата це внесок на досягнення статутних цілей ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» та утримання центру. Розмір внеску визначається окремо в кожному випадку.

discclub

Отже:

Сфери компетенції Освітнього Консультанта «Центру розвитку Пангея Ультіма»:

-        Формальна вища та середня освіта в Україні та за кордоном:

- перша, друга, перекваліфікації,

- аспірантура, докторантура,

- MBA-освіта, бізнес-освіта;    

-      Стажування, практики за кордоном. Програми «Працюй, навчаючись», «Працюй, подорожуючи».

 -Неформальна освіта в Україні: тренінги особистісного зростання, курси на найрізноманітнішу тематику, майстер-класи, конференції та інші навчальні зустрічі;

-     Мовні курси та літні мовні табори;

-    Молодіжні міжнародні програми мобільності;

-    Освітній туризм, навчально-екскурсійні поїздки. Волонтерський туризм;

- Підбір індивідуального навчання: репетитори, особисті тренери, підготовка до спеціалізованих іспитів (TOEFL, IELTS тощо);

-     Стипендійні, грантові програми;

-     Дистанційна, он-лайн освіта.

 

discclub

Для отримання консультацій Освітнього Консультанта «Пангеї Ультіма» – надішліть електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням наступної інформації: ФІО, рік народження, попередня освітня підготовка, знання мов, бажаний навчальний запит (преференції спеціальностей, тематик, країн, форм навчання), контактна інформація (телефон, скайп, і т.д.) та іншої доречної інформації. Наш освітній консультант вийде з вами на зв'язок, підготує відповідь по вашому запиту та домовиться про зустріч. Далі завітайте до нас у Офіс (адресу дивіться також ТУТ).  Телефони для зв'язку: (097) 640-27-56, (063) 827-83-24.