Join:

Міжнародні волонтерські табори

nnn

Якщо ти поділяєш філософію волонтерського руху, якщо ти любиш пригоди та нові знайомства – тебе справді зацікавить можливість прийняти участь у міжнародних волонтерських таборах SCI.

Наша організація сприяє розвитку та розповсюдженню таких таборів, допомагає з організацією участі усім охочим та пропагує ідеї, під якими проводяться такі івенти. А головними ідеями є мир та міжкультурний діалог.

Табори відбуваються в Україні та майже усіх інших країнах світу. Тобі потрібно бути відкритим до нового досвіду, для нових друзів та мандрівок.

Отже, коротко, що ми маємо на увазі під волонтерськими таборами SCI:

В більшості таборів є конкретне завдання, над яким волонтери працюють протягом проекту:

-       учасники працюють приблизно 4-6 годин на день;

-       мають вільні вихідні для спільних заходів разом із групою;

-       в таборі є 1-2 керівники, які координують проект;

-       Англійська як спільна мова для спілкування;

-       Тривалість проекту – 2-3 тижні;

-       Прості умови проживання, учасники часто готують самостійно;

-       Життя в міжкультурній та міжнародній групі;

Перебіг та результат табору залежать від участі та ініціативи кожного з учасників. Від волонтерів очікується активний внесок в життя табору – бо це є ключ до успіху проекту.

 

Основними тематиками табору бувають: анти-расизм, анти-фашизм, біженці та етнічні меншини; солідарність південь-північ; мир та роззброєння; інвалідність; діти, підлітки та літні люди; навколишнє середовище; гендер; соціально знедолені; мистецтво, культура та історія; ідеологія та духовність; та інше.

 

nnn

Волонтерський табір це хороша можливість подорожувати, знайти нових знайомих та друзів, підтягнути іноземні мови, навчитись новим навичкам, відкрити себе для інших культур та світоглядів, зняти стереотипи та додати свою поміч тим, хто її потребує. Це хороший життєвий досвід.

 

ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» допомагає в організації таборів SCI в Україні. Нами було організовано два табори, одним із яких став екологічний волонтерський табір «Буша 2011». Також разом із українським партнером SCI МВО «Світ-Україна» наш центр допомагає прийняти участь у міжнародних волонтерських таборах в Україні та майже у будь-якій країні світу!

 

Для цього Вам потрібно зв’язатись із нами за нашими контактами і ми вам неодмінно допоможемо.

 

nnn

Коротка справка про SCI:

 

Міжнародна Громадянська Служба (ServiceCivilInternational, SCI) – це мережа організацій  волонтерської служби та рух за мир, що має 38 відділень та груп по всьому світу. Організацію було засновано в 1920 р.

SCI будує свою діяльність на таких принципах, що і надають своєрідної забарвленості всім проектам:

  • волонтерство – в сенсі діяльності з власної ініціативи, не шукаючи матеріальної винагороди та заради громадянського суспільства, як метод та заява про можливі соціальні зміни; в той же час не конкурувати з оплачуваною працею та не допомагати в страйках
  • ненасильство – як принцип та метод
  • права людини – повага до людини як заявлено в Декларації прав людини
  • солідарність – міжнародна солідарність за більш справедливий світ та солідарність між людьми всіх рівнів
  • повага до навколишнього середовища та екосистеми, бо ми є її частиною та залежимо від неї
  • включення – бути відкритим до всіх людей, хто поділяє спільні мету та завдання нашого руху, не зважаючи на стать, расу, колір, релігію, національність, соціальний статус або політичні погляди та будь-які інші причини дискримінації
  • підсилення людей, хто розуміє та працює над трансформацією соціальних, культурних та економічних структур, які мають вплив на різні рівні їх життя
  • співпраця з місцевими громадами, а також місцевими, національними та міжнародними організаціями для підсилення позитивного потенціалу суспільства в цілому

 

У 1987 SCI нагороджено званням Посланця Миру, яке дало їй ООН за зусилля пропагувати мир та розуміння.

 


Також читайте: Екологічний табір SCI у Буші 2011, SCI проект Марії Малоголовчук у Великобританії 2011, а також Мандруючи скіфськими стежками 2013 (проект Тані Малоголовчук)