Join:

 Програма "Молодь в дії"

ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» залучена до діяльності та пропаганди програми Європейського Союзу «Молодь в Дії» (Youth-in-Action Programme). Це масштабна, багаторівнева програма спрямована на поліпшення міжкультурного діалогу, молодіжної мобільності та сприяння встановленню миру у суспільстві.

nnn

Програма “Молодь в дії” – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. За підтримки Програми “Молодь в дії” молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності. Молодіжні лідери, працівники організацій та інституцій, які працюють з молоддю, мають можливість підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи.

Програма “Молодь в дії” ґрунтується на неформальній освіті і має на меті:
• сприти активному громадянству молоді загалом і європейському громадянству зокрема;
• розвивати солідарність і толерантність між молодими людьми, особливо для зміцнення соціального зв’язку в Європейському Союзі;
• посилювати взаєморозуміння між молодими людьми з різних країн;
• сприяти розвитку якісних систем підтримки молодіжної діяльності і життєздатності громадських організацій у молодіжній сфері;
• поширювати європейську співпрацю у молодіжній сфері.

Для кого є програма “Молодь в дії”?
• Молоді люди 13-30 років
• Молодіжні працівники / молодіжні лідери
• Молодіжні організації
• Менеджери проектів у сфері молоді та неформальної освіти
• Інші неприбуткові організації, асоціації та структури

Детальна інформація про Програму:
Більш детальну інформацію про Програму „Молодь в дії” можна отримати на сторінці Європейської Комісії: http://ec.europa.eu/youth/index_en.htm

Україномовний ресурс програми «Молодь в дії»: http://yia.org.ua

nnn

ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» разом із своїм партнером ВОМГО «Наше Поділля» надає можливість усім охочим прийняти активну участь у даній програмі. Існують декілька можливостей, відкритих для України, в рамках програми. Ці можливості дозволяють прийняти участь у міжнародному заході неформальної освіти тривалістю від декількох днів і до року у країнах Європейського Союзу, його країнах-партнерах та країнах-сусідах.

 

Вам потрібно контактувати із нашим центром, регулярно слідкувати за нашими оголошеннями та перебувати в нашому пулі потенційних учасників даної програми.   


 Актуальні оголошення:

В даний момент ми проводимо набір потенційних кандидатів у ЄВС волонтери в рамках програми "Молодь в Дії" на 2014 рік у країнах Європи.

Відправте нам ваш CV, у листі коротко опишіть свою мотивацію та країну бажаного волонтерського проекту. Ми додамо вашу кандидатуру до списку потенційних аплікантів і інформуватимемо перебіг переговорів із партнерами-організаціями із Європи, що працюють в даній програмі. Кінцевий термін подачі заявок - 15 вересня 2013 року.