Join:

More than a friend 2015

nnn

Наприкінці жовтня нам пощастило відвідати казкову сонячну країну гір та моря – Грузію!

Це саме той випадок, коли дається чудова можливість поєднати приємне з корисним – отримати нові необхідні знання, водночас насолоджуючись атмосферою спокою та натхнення.

Проект «More than friend 2015» об’єднав 24 учасники з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та Росії. Протягом 7 днів ми отримали знання та навички, що допомагають побудувати успішну взаємодію між ментором та EVS волонтером та створити середовище, що сприятиме його навчанню та особистому розвитку. 

nnn

Родзинкою проекту стали його тренери, які постійно мотивували нас та заряджали своїм позитивним настроєм. Їм вдалося на прикладі цього проекту практично проілюструвати ті знання, які вони нам давали.

nnn

Ну і звісно, не можливо забути чудову привітну природу Грузії. Весь проект відбувався на самому березі Чорного моря, в безпосередній близькості від загадкових Кавказьких гір.  Частина занять відбувалася на кам’янистому пляжі, а наприкінці дня можна було розвести багаття та слухати море. 

nnn

А ще цей проект познайомив нас з надзвичайними, відкритими, креативними людьми, і сподіваємося, це не остання наша зустріч.

 Катя та Мар’яна - учасниці тренінгу "More than a friend 2015" у Грузії від ГО "ЦР Пангея Ульітма" та ВОМГО "Наше Поділля"