Join:

Understanding Each other YE (Erasmus Plus)

Вже дуже скоро команда ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» вирушає в Карпати, але не просто відпочивати. Ми організовуємо там молодіжний обмін, під назвою “Understanding each other”. Проект об`єднає учасників з 7 країн, всього 36 осіб. 

nnn

Головна мета даного проекту – створити простір для зустрічі молоді з різних країн (зокрема країн, які мають/мали між собою певні конфлікти), де вони можуть поспілкуватися, жити і працювати разом, стати друзями незалежно від національностей. В теперішній ситуації з усіма цими конфліктами між різними країнами дуже важливо зустрічатись особисто, пізнавати один одного, культуру і звичаї інших країн, задля кращого розуміння і розвитку толерантності. 

Обмін відбувається в рамках програми "Еразмус Плюс".

Темою проекту буде екологія, оскільки це проблема, яка є глобальною і спільною для всіх. Ми будемо ділитися цікавим досвідом, практиками та ідеями щодо того як жити, приносячи менше шкоди природі. 

Також ми будемо говорити про шляхи вирішення конфліктів на локальному рівні, як ми можемо принести мир до власних домівок, виконуватимемо різні вправи та завдання, які допоможуть нам зрозуміти важливість діалогу та кричного мислення.

nnn

Головне завдання цього проекту – зрозуміти як жити в мирі з природою, один з одним та з самим собою.