Join:

Beyond your limits (Вірменія)

З 22 жовтня до 1 листопада ми мали можливість побувати на цікавому молодіжному обміні «Beyond your limits» у Вірменії в межах програми Еразмус Плюс. Проект був направлений на подолання чи як мінімум усвідомлення викликів, з якими ми зіштовхуємося в житті. При цьому організатори навмисно створювали нам випробування під час самого проекту, наприклад, похід в гори.

nnn

Найкраще про проект розкажуть самі учасники.

nnn

Катя: Чудово, що такі проeкти допомагають зрозуміти нe тільки іншого, а й сeбe. Організатори забeзпeчили і час, і простір для якісноі саморeфлeксіі. Я відчувала, що розвиваюся нe тільки упродовж груповоі роботи чи пeрсональних завдань, а й у вільні години — цe значить, що дискурс, у який нас ввeли організатори, ширшe за кордонів, довший за два тижні...

nnn

Олег: Мені сподобалось що ми були вільні, і легкість подачі інформації. Дуже гарно фасилітатори давали "навчальну" інформацію, про те як відбувається сам процес «experiential learning» та проведення параллелей між особистим розвитком та підняттям у гори.

nnn

Женя: Для мене важливим та найкориснішим було особисте спілкування та робота у невеликих групах. Різні завдання давали можливість обміну ідеями, думками та сумнівами з учасниками проекту. Як результат - я переосмислила багато своїх думок та дій, отримала натхнення, мотивацію, поштовх до втілення задумів та саморозвитку.

nnn

Андрій: Проект відкрив мій потенціал і сильні сторони: вивчив багато і в той же час «прокачав» свої старі навички. В цілому, на проекті була неймовірна вірменська атмосфера, чудові учасники, ідеї та думки, які я чув і багато посмішок з різних культур. Дуже вдячний за такий крутий досвід!

nnn