Join:

Традиційне Польсько-Українське Весілля (молодіжний обмін у Польщі)

Тобі 15-18 років? - Ти прагнеш розвиватись і відкривати світ для себе по-новому!!! Якщо у тебе є біометричний закордонний паспорт, то значить тобі до НАС! Пангея Ультіма запрошує прийняти участь у мега-цікавому молодіжному Обміні, що відбудеться у Польщі вже у серпні місяці!!! Спілкування, творчість, театр, подорож, традиції, мистецтво, активний спосіб життя, практика англійської мови, і це ще далеко не все, що чекає на тебе!!! Чекаємо на твою анкету вже сьогодні!!! (Подача заявок до 30 червня включно)

nnn

Міжнародний молодіжний обмін "Польсько-українське весілля - міжнародна інтеграція" відбудеться 16-23 серпня 2018 року в Навчально-тренувальному центрі добровільної праці у Василькуві (Польща) в рамках Польсько-української ради молоді. В обміні приймуть участь 20 учасників з України та Польщі у віці від 15 до 18 років та 2 лідери з кожної країни.

ПРАКТИЧНІ СТОРОНИ: Проїзд, проживання та харчування забезпечуються організаторами для учасників. Вартість проїзду компенсується після проведення обміну. Страхування на час поїздки - обов'язок учасника.

Основною темою обміну буде підготовка до постановки традиційного польсько-українського весілля, де раніше зібрані та підготовлені відомості про церемонію, одяг, кухню та музику будуть використовуватись. Крім того, молоді люди візьмуть участь у мистецьких майстернях, пов'язаних з активним та творчим проведенням вільного часу. Молодь візьме участь у інтеграційних іграх, міжнародному караоке, багатті, дискотеці та спортивних заходах. Наприкінці, учасники підготують «колекцію весільних церемоній та народних пісень» українською та польською мовами з зображеннями, зробленими під час обміну, виставку фотографій та фільм. Також відбудеться інтеграція з місцевими гостями, де будуть представлені постановки польсько-українського весілля.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ: 15-18 років, середній рівень спілкування англійською мовою, наявність закордонного біометричного паспорту, для неповнолітніх - довіренність від батьків/опікунів на участь у заході.

Аплікація: відповідайте на анкету (вона за цим посиланням) до 00:00, 1 липня 2018 року. Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.

Зв'язок:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 063 3824407 (Ігор).

*Центр розвитку Пангея Ультіма зазначає свою готовність до захисту приватності аплікантів. Вся особиста інформація від аплікантів збиратиметься лише для обробки заявок на даний проект/подію, для комунікації із заявниками щодо логістики та організації відшкодувань. При необхідності вся чутлива інформація від аплікантів буде анонімізована на основі запитів від них. ЦР Пангея Ультіма обіцяє не розповсюджувати особисту інформацію заявників із іншими сторонами окрім як із особами прямо задіяними у процес організації даного проекту/події. Всі апліканти розуміють, що при наданні доступу до особистої інформації з цілю подання заявок на участь, вони автоматично надають організаторам згоду на обробку та зберігання власних персональних даних.