Join:
Youth Entrepreneurship Education in Hospitality and Tourism
nnnДаний проект реалізується нашою організацією у співпраці із п'ятьма іншими організаціями із Грузії (Quant Association - координатор проекту), Іспанії, Італії, Латвії та Вірменії в межах Ключової Акції 2, Побудова спроможності молоді у країнах Східного партнерства програми Ерасмус Плюс Європейської Комісії.
Проектне обгрунтування:
Мотивація в даному проекті полягає в тому, що величезний потенціал для молоді криється в малих регіонах країн, звідки походять партнери за проектом. Потреба, котру виконує наш проект, є навчання та вмотивування молоді без досвіду в тому як розпочати своє власне підприємництво у сфері туризму та як використати власний потенціал громади та зв'язки із іншими акторами з поза меж власної території, зацікавленими у сфері туризму. Потенціал існує не тільки в туризмі, а й у виробництві товарів та послуг, котрі є специфічними для даної місцевості. Молоді люди можуть отримати користь з цієї діяльності, але часто вони не знають про таку можливість.
Молоді люди повинні володіти інформацією про ті можливості підприємництва, котрі можливо розвивати у себе в регіоні, вони мають пройти навчання та бути підтриманими в започаткуванні власної справи. Проект переслідує мету зменшення безробіття в регіонах партнерських країн. Немає сумнівів, що навчання молоді та їх зближення на міжнародному рівні, може поліпшити соціальні, демографічні та екологічні показники на місцях. Місцевий в'їзний туризм це найкращий спосіб це зробити.

В нашому проекті ми працюємо місцево із молоддю із Вінницької області та громадами нашого регіону. Для зв'язку із координаторами проекту пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Вікторія) чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Віктор).