Join:
СПІЛЬНОТА МІЖКУЛЬТУРНИХ АМБАСАДОРІВ-МЕДІАТОРІВ MOBILITUS EDUCATUS

#mobilituseducatus #pangeyaNFE #pangeyaESC

nnn

Європейські програми пропонують чудові можливості особистого зростання, відкриття горизонтів та нові знайомства у міжнародному середовищі. Кожен, хто розуміє силу неформальної освіти та молодіжної мобільності не припиняє займатись цим, адже це веде до чудових результатів як особисто, так і користі для громад, де зявляються лідери, більш активна та толерантна молодь! Неформальна освіта це інструмент позитивних змін, які доступні кожному!
Маючи глибокий досвід застосування інструментів неформальної освіти та молодіжної мобільності як проекти Програми Ерасмус Плюс, міжнародне волонтерство, міжнародні робочі табори, наша організація готова ділитись знаннями та збільшувати доступність програм для молоді у Вінниці. Ми впевненні, що організовувати молодіжні проекти неформальної освіти має бути легко! Адже це концепт самих авторів програм, які вважають, що все починається із елементарного лідерства молодих, шукаючих себе осіб.

nnn

Так от: якщо шукаєте, то знаходите. Пропонуємо вам долучитись до нашої авторської програми "Спільнота міжкультурних Амбасадорів-медіаторів MOBILITUS EDUCATUS" мета якої створити спільноту примножувачів та активістів сфери неформальної освіти на міжнародному рівні, при чому – у Вінниці! Запрошуємо вас відкрити свої лідерські здібності та свій особистий потенціал в сфері міжнародної неформальної освіти. Нам є що передати, адже Центр розвитку Пангея Ультіма щорічно реалізує десятки проектів неформальної освіти, має мережу партнерств та справді зацікавлена в розвитку потенціалу молоді саме в нашій громаді.

Ціль MOBILITUS EDUCATUS - налаштувати міжнародну співпрацю молоді та громадських активістів з усього світу навколо проектів неформальної освіти та молодіжної мобільності, де учасники з Вінниці виконуватимуть основну організуючу та концептуальну складову.

MOBILITUS EDUCATUS відбуватиметься в форматі регулярних зустрічей за модерування досвідчених осіб у сфері міжнародної молодіжної неформальної освіти. Задача модераторів зробити процес якомога прикладним як це можливо, а також доступним. Тому не очікуйте лекцій, а більше - дії. Ми розробили чіткі ролі, котрі можна виконувати та отримати результат в короткій чи довгій перспективі:

Скаут – пошуки можливостей, партнерств;

Амбасадор-Медіатор – проектна комунікація, розвиток міжнародних дружніх стосунків із молоддю з-за кордону;

Ментор – підтримка учасників програм неформальної освіти та волонтерства з інших країн локально;

Дизайнер – допомога із концептуалізацією та плануванням молодіжних, освітніх проектів, складання проектних пропозицій;

Асистент – долучення до поточних проектів неформальної освіти та мобільності.

nnn
Як результат нашої спільної роботи ми обіцяємо вам: молодіжні міжнародні обміни, тренінги з неформальної освіти, міжнародні робочі табори, волонтерські проекти, поїздки та інші молодіжні міжнародні заходи за вашої участі чи участі запрошеної вами молоді. Також більш серйозний підхід до MOBILITUS EDUCATUS дозволить вам стати з часом молодіжним працівником чи проектним менеджером. Але в будь-якому разі – готуйтесь до побудови дружніх звязків із однолітками та молоддю із різних країн!
Запрошуємо молодих (14-35 років) людей із Вінниці із середнім та вищим рівнем володіння англійською мовою, котрі готові віддавати певний час протягом тижня зустрічам та он-лайн активності (часова включеність залежить лише від рівня вашої мотивації та бажання результату).
Запамятайте: MOBILITUS EDUCATUS це запрошення в подорож, але лише для тих, хто готовий не тільки щоб його/її везли, а готовий/а керувати потягом під назвою міжнародні молодіжні проекти неформальної освіти. Відправляємось в подорож!
Кого зацікавило долучитись до зустрічей MOBILITUS EDUCATUS: пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми повідомимо про подальші дії. Також перевірте наш РОЗКЛАД на наявність фізичних зустрічей ME.