Join:

nnn

Програма TERRA INCOGNITA розвиває міжконтинентальну дружбу і відкриває загадкові території для української та французької молоді. Проект Terra Incognita: GUF- UKR це білатеральний молодіжний обмін за підтримки програми Європейської Комісії ERASMUS PLUS, два етапи якого пройдуть у Французькій Гвіані у Південній Америці (9-15.7.2019) та в Україні у селах Буша - Стіна (1-7.8.2019).

Terra Incognita GUF-UKR YE пропонує для молоді з України віком 16-25 років фантастичну можливість глибинного вивчення культурного середовища сільської місцевості заморської території Франції у Південній Америці та організовуватиме міжконтинентальний міжкультурний обмін під час прийому групи із Французької Гвіани в селах України на півдні вінницької області. Проект використовує методику досвідної освіти (experiential education) та розвиватиме практичні та культурні компетенції учасників.

Цілі проекту:

  1. Дозволити молодим учасникам дослідити соціальні, економічні, культурні та природні особливості сільської місцевості Французької Гвіани та України та запропонувати їм можливість визначити схожості попри культурну різницю;
  2. Налаштувати міжкультурний діалог в приймаючих сільських громадах та організувати публічні міжкультурні події;
  3. Покращити практичні, особисті навики та знання учасників (особливо із міста) про життя селян в країнах учасниках;
  4. Запустити довготермінову білатеральну комунікацію між партнерськими приймаючими громадами у Французькій Гвіані та Україні;
  5. Активно використати методику досвідної освіти у відкритому середовищі із багатьма навчальними можливостями, котрі створюються і модеруються молоддю.

 

nnn

Програма Ерасмус Плюс створює унікальну можливість знайомства та дружби між географічно та культурно віддаленими народами, що тяжіють до європейської спільноти націй. Це унікальна можливість для молоді відчути і зрозуміти життя однолітків на різних континентах задля стирання стереотипів та знаходження спільного. Також це важлива місія збереження та вивчення культурного спадку сільської місцевості України та Французької Гвіани, котра містить в собі етнічні та автентичні ознаки місцевого суспільства.

Організатори покриватимуть наступні витрати на участь для учасників: проїзд в два боки до Французької Гвіани (ліміт бюджету 1500 євро), проживання, харчування, візові витрати. Організатори очікують, що учасники із України відвідають обидва заходи - у Гвіані та Україні.

Для участі:

ЦР Пангея Ультіма запрошує молодих людей віком 16-25 років долучитись до обмінів в рамках проекту "Terra Incognita GUF-UKR YE". Всі бажаючі повинні заповнити АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ до 5.5.2019. Перевага надаватиметься жителям Вінниці та вінницької області. Основні вимоги до кандидатів:

- Вік 16-25 років;

- Наявність біометричного закордонного паспорту;

- Можливість відвідати обидва заходи в Французькій Гвіані та Україні;

- Не нижче середнього рівень розмовної англійської та/чи французької мови.

УВАГА! Попередня купівля проїзних квитків відбувається за рахунок учасників, а компенсація відбуватиметьcя після завершення проекту в межах місяця. Кандидати повинні бути готові докласти кошти до міжконтинентальних транспортних витрат вище суми 1500 євро, що виділяються учасникам на проїзд.

Відповідальний за проект - Ярослав Геращенко. З додатковими запитаннями пишіть на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.