Join:

nnn

ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» запрошує молодих людей віком 18-30 років прийняти участь у молодіжному семінарі, що пройде неподалік Осло, Норвегія 21-25 липня 2019 щоб поспілкуватись на тему демократичних перетворень та ролі молоді в політичному процесі в своїх країнах.
Ми шукаємо громадсько активну та політично свідому молодь для участі  даному заході, куди доєднаються до українців однолітки із Норвегії, України, Грузії та Польщі. Ми хочемо створити простір для обміну думками на теми суспільно-політичної трансформації у вищезгаданих країнах та того як молоді люди впливають на даний процес, проаналізувати яким шляхом йдуть Норвегія, Україна, Грузія та Польща, а також створити умови для міжкультурного обміну.

nnn

Даний семінар включений у ширший проект приймаючої організації Mangfoldhuset, що спрямований на активізацію молоді у країнах Європи та тих, що розвиваються і підтриманий програмою Європейської Комісії «Ерасмус+». На захожі будуть використані неформальна навчальна методологія, а також інші нестандартні комунікативні підходи.

Ми відчуваємо, що проблеми нерозуміння та того, що молодь не слухають, стоять досить гостро в сучасному суспільстві. Низький інтерес до політичного процесу та брак знань ефективного впливу на нього змушує людей бути неактивними. Молодь має ставати рушієм позитивних змін, але їх компетентність та розуміння ситуації є обмежуючим фактором своєї ваги.
Для того щоб реалізувати можливість обміну інформацією та думками молоді у міжнародному контексті ми збираємось провести цей Democracy Camp, що пройде у Ригге, Норвегія 21-25 липня 2019 року. Програма «Ерасмус +» відшкодовує витрати учасників на переліт, а проживання та харчування забезпечуватиметься на місці проведення семінару.
Для бажаючих прийняти участь – будь ласка, заповніть АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ до 5 травня 2019 р. Вимоги до учасників: вік 18-30 років, наявність біометричного закордонного паспорту, мінімум середній рівень знання англійської мови. Перевага надаватиметься жителям Вінниці та вінницького регіону.

Відповідальний за проект - Ярослав Геращенко. З додатковими запитаннями пишіть на:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.