Join:
Terra Incognita: досвідна освіта (experiential education) та креативний туризм для збільшення економічних перспектив сільської молоді (посилання на блог проекту)

nnn

Молодіжний обмін проводиться за підтримки програми "Ерасмус +" Європейської Комісії (Ключова Акція 2, побудова спроможності молоді та молодіжних організацій) та за участі чотирьох організацій із України (ЦР Пангея Ультіма), Болгарії (Active Bulgarian Society), Хорватії (Eko-Centar Latinovac) та Литви (Innovator's Valley).

Молодіжний обмін Terra Incognita K2 пройде у селі Стіна на базі "Еко-центру Стіна" та прийме 28 молодих людей із чотирьох країн протягом тижня: з 29ого липня по 6 серпня 2019 року. Молодіжний обмін буде проходити у форматі табору із використанням методологій досвідної та неформальної освіти.

nnn

Цілі даного обміну:

- Продовжити роботу по напрацюванню ідей досвідної освіти та креативного туризму у сільській місцевості, котра була розпочата лідерами груп та заохотити молодь до розуміння місцевого потенціалу сільської місцевості;

- Включити молодих учасників розробляти ідеї досвідної освіти та креативного туризму для громади села Стіна;

- Створити простір для експериментів молоді в напрямку досвідної освіти у сільській місцевості;

- Розвинути ряд компетенцій серед молодих учасників, що включає: відчуття ініціативності, лідерство, практичні та організаційні навики і т.д.;

- Підготуватись до "Фестивалю досвідної освіти та туризму", що пройде у Стіні 14-15 вересня 2019;

- Дослідити етнічне, соціальне та природнє середовище села Стіна та навколишнього регіону;

- Створити міжкультурний діалог в молодіжній групі учасників із України, Хорватії, Литви та Болгарії.

nnn

Ми запрошуємо учасників із України віком 16-30 років доєднатись до обміну. Основні вимоги: мотивація та інтерес до сільського розвитку та досвідної освіти; не нижче за середній розмовний рівень англійської мови; інтерес до теми сільського розвитку та молодіжної роботи; готовність до формату проведення обміну в умовах табору. Перевага надаватиметься жителям Вінницької області та Томашпільського району, зокрема.

Практичні сторони: учасники поселяються та живуть в табірних умовах, готуватимуть їжу на багатті разом із організаторами обміну, реалізовуватимуть програму у сільській громаді. Для доїзду та виїзду в/з місця проведення (29 липня та 6 серпня відповідно) буде забезпечуватись автобус, харчування та намети будуть забезпечуватись. Від учасників очікується мати при собі спальні мішки, простий одяг для фізичної роботи.

Усі бажаючі прийняти участь мають заповнити АНКЕТУ ЗА ПОСИЛАННЯМ до 15 липня 2019 року.

***

Більше інформації: 0976402756, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Ярослав Геращенко)

https://terra-incognita-project.blogspot.com/