Join:

Німецький розмовний клуб

nnn

Німецький розмовний клуб проводиться носіями мови на базі бібліотеки ім.Тімірязєва. Заняття наповнені різноманітними обговореннями, інтерактивними вправами та іншими цікавими заходами на тему німецької культури, німецьких реалій та європейського громадянства загалом.

Запрошуються усі бажаючі підтягнути німецьку мову, дізнатись більше про чудову і могутню культуру Німеччини, познайомитись із іншими відвідувачами центру і т.д.

nnnВедуча клубу - носій німецької мови, ЄВС волонтер в Україні Тереза Мюнніх. Тереза приїхала в Україну, зокрема, допомагати усім зацікавленим в Європейській культурі дізнаватись про неї більше, допомагає працювати 2-ом громадьским організаціям та зайнята іншими цікавими справами (YouthInsight project). Аби познайомитись із нею ближче - завітайте до нашого клубу. 

Нагадаємо, що раніше наш центр організовував німецькі розмовні заняття волонтера ЄВС. Тоді лідером клубів був Міхаль Ружицкі, котрий провів чудовий період в Україні у 2013 році. 

Заняття проводитимуться в на базі бібліотеки ім. Тімірязєва у конференц-залі (підвальна частина центрального корпусу за адресою вул.Соборна,73) кожного вівторка з 17:30 до 18:50 (наш Розклад). Поспішайте отримати максимум користі та задоволення від клубу. Також запрошуємо вас приєднатись до групи клубів на ФБ

Вхід вільний

nnn