Join:

Self-teaching other Languages/SETEOLA

nnn

1. Ви незадоволені тим фактом, що навчання інших мов в навчальних закладах (а) триває занадто довго, (б) спрямовано на недостатньо чітко визначені  та індивідуалізовані цілі, (б) не спроможне передбачити, знання якої мови і на якому рівні може  виявитися необхідним для певної особи у найближчому майбутньому?

2. Ви стурбовані тим, що (а) неможливо передбачити і забезпечити достатню кількість викладачів відповідної мови  у даний час і у даному місці, (б) інколи в місцевості проживання особи, яка бажає оволодіти тією чи іншою мовою, взагалі неможливо знайти викладача цієї мови?

3. Ви належите до тих, хто не може відвідувати мовні курси (а) без залишення роботи чи навчання, (б) через свої сімейні або громадські обов’язки, стан здоров’я тощо?

4. Ви серед тих, хто не може дозволити собі витрачання грошей на платне навчання інших мов, в тому числі приватним викладачем?

5. Ви надаєте перевагу самостійному вивченню мов перед навчанням  у групі, щоб уникнути проблем з психологічною сумісністю, примиренням потреб, інтересів, здібностей, навчальних стилів і таке інше, притаманних Вашим одногрупникам ?

6. Ви, віддаючи належне чеснотам приватних вчителів, все ж таки асоціюєте керівництво з боку когось з «обмеженням  свободи», «нав’язуванням» змісту, форм, засобів і методів навчальної діяльності?

7. Відчуваєте брак навчальних вмінь,  необхідних для самонавчання мов, в тому числі з використанням найновітніших інформаційних технологій?

Якщо усі чи більшість Ваших відповідей на ці запитання  є позитивними, то ЛАСКАВО ПРОСИМО на заняття тренінгів ‘SETEOLA‘  (SElf- TEаchingOtherLanguages – Самонавчання Інших Мов) на базі Центру розвитку «Пангея Ультіма» в контексті проекту «Адаптація» Алекса Ервіка.

 ***

nnn

Перше заняття проходите з 17.30 до 19.00 17 вересня 2013 року, а наступні шукайте у нашому розкладі!

В процесі  тренінгу Ви отримаєте теоретичні знання, а також  практичні навички й вміння самостійного вивчення мов, дізнаєтесь про досвід найбільш відомих самоуків і поліглотів.

Тренінг проводить Алекс Ервік (Олексій Рябоконь),  кандидат педагогічних  наук, автор концепції і керівник проекту «Адаптація». Він є також автором книжки ‘SETEOLA, де викладено основні питання теорії і практики самонавчання мов, позитивний досвід вивчення мов, в тому числі й автора книги.