Join:

English club in "Window on America"

nnn

Наші волонтери часто долучаються до проведення англійських клубів на базі бібліотеки ім.Тімірязєва у центрі "Window on America". Лідер клубів вибирає цікаву для відвідувачів тематику та готує 4-5 запитань згідно яких і відбувається дискусія. Також під час занять проводяться різноманітні інтерактивні та креативні вправи основна ціль котрих задіяти аудиторію. Клуби несуть користь як практика розмови, нагода поспілкуватись із цікавими людьми та дізнатись чогось нового.

 

Ведучими клубів часто стають наші ЄВС волонтери та волонтери нашої дружньої ГО "Наше Поділля". Іноземці дуже органічно та вміло ведуть зустрічі і навколо них формуються віддані кола серед відвідувачів.

Нашою ЄВС волонтеркою клубів на даний момент є весела, енергійна та розумна дівчина із Литви - Сігіта Купсціте. Сігіта подорожувала багато по світу, а також є цікавою для відвідувачів старшого віку, адже родом із країни, котра колись була однією із Радянських Республік.

Зустрічі із Сігітою відбуваються по четвергах на 17:30 та тривають 1,5 години. Слідкуйте за нашим розкладом, або за розклалом у групі центру Window on America бібліотеки.

Якщо вас зацікавили заняття, то ми запрошуємо вас до бібліотеки Тімірязєва у відділ іноземної літератури.