Join:

Польські клуби

nnn

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z języka polskiego, które odbędą się w bibiotece Timiriazieva przy ulicy Sobornej (dz. Kultury)Zajęcia przeznaczone są dla początkujących, będą odbywać się w każdy czwartek o 17:30. Prowadzić je będzie Piotr - wolontariusz z Warszawy.

Запрошуємо на безкоштовні заняття польської мови у бібліотеці ім. Тімірязєва на вулиці Соборній (від. Культури). Заняття для тих, хто ніколи не вчив польську мову будуть проходити щотижня в четвер о 17:30. Проводити буде Пьотр - волонтер ГО "Наше Поділля" з Варшави.

nnn

Також запрошуємо вас приєднатись до групи Польських клубів на FACEBOOK, де визможете знайти актуальну інформацію та інші матеріали з клубів.

НОВИНИ РОЗДІЛУ:

nnn

Відбувся останній польський клуб волонтера ГО "Наше Поділля" Пьотра Куявскі на базі бібліотеки ім.Тімірязєва. Зустріч пройшла надзвичайно тепло із обміном подарунками - активні учасники клубу отримати сертифікати, а Пьотр сувеніри на згадку про Укрїну. Також волонтер продемонстрував свій міні-фільм про час проведений в Україні. Ми бажаємо Пьотру успіхів в його наступних ініціативах!