Join:

Англомовний квартет

Центр розвитку Пангея Ультіма продовжує успішний проект "Англомовний квартет" - це креативний та неформальний підхід до вивчення аглійської мови!

Часто ми стикаємось із тим, що у людей бракує бажання саме через сухість підходу багатьох методологічних систем, які пихають вас граматикою та конструкціями. Ми не сперечаємось - і це потрібно! Але передусім людину треба вмотивувати і часто ця мотивація витікає із елементарного бажання людини вчити англійську невимушено, в приємній чи захоплюючій атмосфері спілкування із іншими, дізнаючись багато нового.

nnn

І ось, англомовний квартет - це 4 види вечірніх клубів серед яких Кіно, Музичний, Дебатний і Ігровий клуби. Заняття організовуватимуться членами нашої ГО і на них ви зможете подивитись цікаві фільми, поспівати та дізнатись багато нового про музичних виконавців, потренувати навики публічних виступів та пограти в цікаві рольові чи настільні ігри. І все це АНГЛІЙСЬКОЮ :) 

nnn

Велком, друзі! Заняття будуть цікаві усім, хто вчить англійську та старше 15 років. Вони проходитимуть у вечірній час з 19:00 до 21:00 (22:00) щовівторка та щочетверга у офісі Пангеї неподалік "Палацу дітей та юнацтва" по Вул. Хмельницьке Шосе, 23. За участь у клубах передбачається місячний внесок на утримання організації - 200 грн/місяць, або разовий внесок 40 грн.

Організатори публікуватимуть теми клубів у групах Пангеї у ВК та ФБ, а ще більше інфи ви зможете знайти у групі Англійський Квартет у ВК. Слідкуйте за оголошеннями там. Перше заняття відбудеться 1 жовтня 2015 року. Так як це перша зустріч відбудеться презентація проекту, а сам клуб буде Кіно-клубом (фільм стане для вас сюрпризом). 

Записатись та дізнатись більше інформації ви можете за телефонами із розділу Контакти.

НОВИНИ РОЗДІЛУ:

nnn

Всіх вітаємо із успішним закінченням 2ого місяця нашого проекту "Англійський квартет" - супернеформального методу вивчення Англ. мови. На останній зустрічі в листопаді почесний член клубу Мирославчик своєю маленькою ручкою визначив переможця лотереї - вітаємо Дениса із виграшем безкоштовного абонемента на грудень! Всім вельком до нас!!!

...

nnn

Вчора відбулась остання у 2015 році зустріч клубних членів проекту "Англійський Квартет" та English Clubs with Mary. Це була незабутня святкова вечірка насичена веселощами, іграми та хорошим спілкуванням. З нами були вампір, червона шапочка, дівчина-ковбой, фея і, навіть, Великий Кукурузо! Також було проведено змагання в декламуванні. Так як всі гості були дуже гарні та експресивні доля по-містичному так і не вирішила переможців - однаковий рахунок отримали 4 (декламування) і 6 (костюми) клубівців :) Ага, і знову "по-феншую" в лотерейному розіграші одного безкоштовного квитка Англійського Квартету на січень переміг... так, Денис!