Join:

Клуб іспанської мови

nnn

Друзi, запрошуємо вас вчити iспанську мову з Пангея Ультiма! У Вiнницi вже набирається друга група!!

Викладач:

Заняття проводить викладач з іспанської Анастасiя Воробйова. Посилання на нашу групу у фейсбук ТУТ

Методика:

Заняття проходять виключно в рамках комунікативної методики. Тобто: 1) навчання вiдбувається тiльки іспанською, починаючи з першого заняття; 2) весь новий матерiал - слова, граматичнi структури та iн. - вiдразу використовується в конкретних розмовних ситуацiях, має практичну спрямованiсть.

Оплата:

Є два варiанти: 1) Цiна для людини: 40 грн. 2) Цiна для групи: 240 грн. Кiлькiсть людей в групi не обмежена. З чого складається опалата і що до неї входить: 90 хвилин пiдготовленого заняття в офiсi «Пангея Ультiма», з необхiдним аудiо- та вiдео-супроводом, програмою й частково матерiалами (пiдручники кожен буде змушений роздрукувати для себе сам).

Розклад занять:

Заняття будуть проходити один раз на тиждень, щоп’ятниці, 19:00-20:30. Адреса. Хмельницьке ш., 23, 2-й поверх, у кiнець коридору, офiс «Пангея Ультiма».

nnn

Формат занять:

Заняття проходять у неформальнiй, розслабленiй, веселiй атмосферi. Сидимо на карематах на пiдлозi в дружньому колi, пишемо небагато, багато граємо, розмовляємо (поволi вже з першого заняття), слухаємо вашi улюбленi пiснi іспанською та дивимось рiзнi вiдео, п'ємо чай з печивом. При цьому, інодi ми все ж таки пишемо. :) На кожному заняттi ми обов'язково повторюємо й закріплюємо пройдене іпроходимо новий матерiал та вiдпрацьовуємо його у розмовi. Вдома необхiдно виконувати рекомендованi викладачем нескладнi домашнi завдання.

nnn

Контакти:

Настя, Тел.: 066-778-97-23. Facebook профільvk профіль.

Будемо дуже раді вас бачити!