Join:

English Bonfire Camps

nnn

Всіх, хто любить спілкуватись Англійською або хоче розвинути в собі цей талант, хто любить природу, вогнище, корисно проводити час разом з однодумцями і друзями, хто хоче розвивати свою креативність, проживати нові враження та емоції, слухати гітару та просто мріяти, грати у рухливі ігри, спостерігати за зірками та розповідати scary stories... - щиро запрошуємо взяти участь у наших весняно-літніх тематичних англомовних таборах - English Bonfire Camps! 

nnn

В програму таборів входить: 2-3 дні насиченого спілкування англійською мовою, спеціально розроблена програма, яка викладається ведучими із довгим стажем молодіжної і педагогічної роботи (членами нашої орагнізації), знайомство із іноземцями, і т.д. До організаційного внеску входять послуги із перевезення до місця проведення табору, харчування та надання туристичного спорядження.

За більш детальною інформацією та графіком проведення таборів ви можете стежити в групі у VK.COM, або в нашій групі на Facebook, і в нашому РОЗКЛАДІ. Також можете зв'язуватись з нами за телефонами із розділу Контакти.

Наші табори це можливість навчитись новому, побути собою та отримати нову світлу енергію. Дуже хочу, щоб усі ці табори ви проживали разом зі мною та з Пангеєю!!! Приєднуйтесь у нашу Класну та Щиру компанію!

Марія Геращенко - ініціатор English Bonfire Camps

 

nnn