Join:
Медіа

#youthinsight #interculturalyouthstudio #mozaika #loreexplore

nnn

ГО "Центр Розвитку Пангея Ультіма" займається розвитком молодіжного медіа, медіа-обізнаності та незалежної, громадянської журналістики. Ми вважаємо медіа виробництво прекрасним інструментом в роботі із молоддю та шляхом до розвитку участі громадян на місцевому рівні.
Пангея Ультіма спільно зі своїми колегами - активними молодіжними об'єднаннями, іншими ГО, активістами та аматорами медіа-виробництва, публічними майданчиками та профільними інституціями просуває ідею локального COMMUNITY MEDIA. Наша організація є співзасновником платформи під назвою МІЖКУЛЬТУРНА МОЛОДІЖНА СТУДІЯ, котра з 2014 реалізує ідеї громадянського медіа у міжкультурному контексті із молоддю як головними бенефіціарами та реалізаторами процесу. В межах діяльності Студії відбуваються такі проекти як Фестиваль аматорського медіа YOUTHINSIGHT та міжкультурний волонтерський проект YOUTHINSIGHT, видається перший міжкультурний журнал Вінниці MOZAЇKA.
Також ми вважаємо медіа ефективним інструментом у збереженні та популяризації культурної спадщини, що ми власне і робимо в межах таких проектів як Image Mapping та ініціативи #loreexplore.