Join:

YouthInsight Festival 2018

Усі-усі, хто цікавиться відео, фотографією, театром, мистецтвом та просто любить відпочивати з користю і проводити час в міжкультурному середовищі, приєднуйтесь до нашого захопливого міжкультурного вечора в Кінотеатрі Родина. В рамках YouthInsight Festival ми покажемо відео волонтерів європейської служби та місцевих аматорів-режисерів. Окрім цього на вас чекає жива музика, театральна вистава та виставка фото.

16.06.2018, 18:30-22:00. Вхід вільний. Кінотеатр "Родина".

УВАГА: На фестиваль приймаються авторські відео-роботи жителів Вінниці та гостей міста для показу на великому екрані в блоці "Open Screen". Відео приймаються до 11 червня 2018 на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (можна надіслати посилання на зовнішній ресурс де розміщується відео). Критерії відбору відео: тема будь-яка, але організатори залишають за собою право не відібрати роботи, які демонструють провокуючі, агресивні, політичні, релігійні мотиви, які містять непристойності, нетолератність та ангажування будь-якого характеру. Відео повинне бути авторським. Відео повинне не перебільшувати 10 хвилин в довжину. Автор має бути готовий представити відео перед аудиторією і розповісти про ідею за відео.

Чекаємо на аматорських режисерів Вінниці!!!

nnn

Come and join us for an exciting, intercultural evening in the "Rodyna" cinema! 
On the Festival of the YouthInsight Project we will demonstrate the videos of our European Volunteers as well as will show amateur works from the Vinnytsia citizens during the Open Screen section. There will also be a music concert, a theatre performance, a photo exhibition and you will be able to enjoy your tea or coffee with us.

Захід проходить в рамках проекту "YouthInsight" Міжкультурної Молодіжної Студії за участі волонтерів Європейської Волонтерської Служби програми "Ерасмус Плюс". Блог Міжкульутруної Молодіжної Студії ТУТ. Фейсбук спільнота проекту YouthInsight ТУТ.