Join:

Міжкультурна Молодіжна Студія

#interculturalyouthstudio #youthinsight #mozaika #loreexplore #pangeyaNFE

"Міжкультурна Молодіжна Студія" (МКМС) це проектна платформа, що започаткована в 2014 році двома громадськими організаціями із Вінниці, Україна: ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма" та ГО "Наше Поділля". Членство в межах платформи для організацій та осіб, що поділяють спільні цінності та ідеї є відкритим. 

Платформа покликана створювати ініціативи та діяльність пов'язану із аудіо-візуальними та мультимедіа продуктами, живими дійствами та медіа подіями, громадянською журналістикою, культурними і іншими способами креативного вираження людей. 

     Діяльність платформи переслідує три основні цілі:

1) Розвиток навиків та компетентності, заохочення осіб із низинних рівнів до діяльності у сфері аудіо-візуального виробництва та медіа (навчальна і заохочувальна складова);

2) Надання можливості висвітлення власних поглядів, актуалізації тем та креативного самовираження членами платформи, а також створення можливості для участі громадян через медіа інсртументи на місцевому рівні (креативна та інформаційна складова);

3) Стимулювання міжкультурного діалогу та сприяння співпраці між людьми та суб'єктами в сфері мультимедіа в міжнаціональному вимірі (міжкультурна складова).

Платформа передбачає, що діяльність виконується передусім із низинного рівня аматорами, ентузіастами, молоддю та представниками громад. МКМС розвиває принципи широкої співпраці в мультимедіа, журналістиці, культурній та креативній сферах між окремими особами та між організаціями, сприяє розбудові здатності людей діяти. Базуючись на цьому платформа МКМС вбачає перспективу створення "Громадського медіа" локально. 

 

Платформа використовує інструменти міжнародної молодіжної мобільності як програма Еразмус Плюс, волонтерство (Європейський Корпус Солідарності) та обміни, співпрацює із міжнародними організаціями, що сприяють розвитку громадянського суспільства, свободі медіа та креативному вираженню людей.   

 

Структурно МКМС побудовано навколо Основної Робочої Групи (ОРГ), що складається із активістів організацій-засновників та інших послідовників платформи у Вінниці, Україна. ОРГ з'єднує інших партнерів на місцевому чи міжнародному рівні, започатковує осередки на базі інших організацій та середовищ. 

    Платформа забезпечує виконання окремих проектів із певним дизайном та часовими рамками, в той же час члени платформи можуть виконувати інші, менш структуровані ініціативи, або приєднуватись до іншої тематично-близької діяльності якщо її цілі співпадають із баченням та цілями платформи.

 

     Поточна діяльність включає: проект "YouthInsight" (#youthinsight), театральну трупу "Movers and Shakers" (#interculturalyouthstudio), міжкультурний журнал "MOZAЇKA" (#mozaika). 

Контакти: Координатор "Студії" та координатор проекту "YouthInsight" Ярослав Геращенко Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380976402756.